,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ініціатива Авакова щодо скасування охорони судів: ВРП зібралася на екстрене засідання
0
Як повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна", на засіданні розглядатимуть питання щодо скасування охорони судів Національною поліцією та Нацгвардією, а також рішення Шевченківського райсуду, який відпустив на волю людину, яка поранила поліцейського під час засідання з обрання запобіжного заходу мерові Одеси Труханову.

Зазначається, що це засідання також є реакцією на останню заяву міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо охорони судів.

Очікується, що після завершення засідання відбудеться брифінг голови ВРП.

Нагадаємо, 15 лютого під час забезпечення порядку біля будівлі суду, де розглядали клопотання про арешт мера Одеси Геннадія Труханова, сталася стрілянина, в результаті якої було поранено поліцейського. Зазначалося, що стрільця затримали, поліцейського з вогнепальними пораненнями ніг доправили до лікарні.

Загалом до управління поліції доправили 36 осіб, трьох з яких затримали, щодо інших правоохоронці встановили анкетні дані та відпустили. Пізніше Шевченківський райсуд Києва відпустив затриманих на поруки народних депутатів, зокрема екс-бійця батальону "Донбас", який і поранив поліцейського.

А вже 19 лютого голова МВС Арсен Аваков виступив з вимогою до Вищої ради правосуддя негайно відреагувати на таке рішення суду, а від прокуратури та Апеляційного суду - ухвалити справедливе рішення щодо підозрюваного. У зв'язку з цим Аваков вимагає скасувати охорону судів поліцією і Нацгвардією.[leech=https://ua.112.ua/polityka/initsiatyva-avakova-shchodo-okhorony-sudiv-vrp-zibralasia-na-ekstrene-zasidannia-433856.html112.ua[/leech]

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.