,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В НБУ не знають, як швидко зменшити інфляцію
0
Про це він повідомив в соціальній мережі Facebook.

На думку Данилишина, підвищення облікової ставки НБУ недостатньо для уповільнення інфляції в країні, оскільки для цього потрібне подальше посилення координації державної політики і різних органів держвлади.

За його словами, для зниження темпів інфляції необхідно посилення тактичної координації грошово-кредитної і бюджетної політики.

“Одночасно передбачається необхідність подальшого посилення координації державної політики і різних органів державної влади в подоланні інфляції. Зокрема, факт здійснення значних обсягів бюджетних витрат в грудні, відповідно “переливання” гривні з казначейського рахунку в Нацбанку на грошово-кредитний ринок, продемонстрував необхідність жорсткої тактичної координації грошово-кредитної (монетарної) і бюджетної політики”, – заявив голова Ради НБУ.

Богдан Данилишин зазначив, що вплив НБУ на рівень інфляції істотний, але він не має визначального значення.

“Підвищення ставки рефінансування – а це головний інструмент Нацбанку в боротьбі з інфляцією – в умовах монополістичної структури ринку не забезпечить зниження інфляції тому, що виробники-монополісти підтримують невідповідність сукупного попиту і пропозиції з метою забезпечення контролю над ціноутворенням”, – додав він.

Як повідомлялося, з 15 грудня Національний банк підвищив облікову ставку з 13,5% до 14,5%.
businessua.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.