,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


САП заявила про причетність СБУ до корупційних схем з паспортами
+1
Спеціалізована антикорупційна прокуратура України (САП) заявила, що встановила причетність до корупційних схем у Державній міграційній службі співробітників Служби безпеки України (СБУ). Про це у четвер, 11 січня, повідомив заступник керівника відомства Володимир Кривенко.

"Ми встановили, що до цієї схеми (видачі іноземцям паспортів громадян України) причетні співробітники СБУ",- сказав він, повідомляє агенція "Українські новини". Кривенко зазначив, що спецслужба розробила комплекс заходів, щоб протидіяти роботі українських антикорупційних установ.

Наприкінці листопада 2017 року співробітники СБУ затримали агента Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) через підозру в даванні 15 тисяч доларів США хабара першій заступниці голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій. Після цього антикорупційне бюро заявило про фактичне припинення операції з боротьби з корупцією в міграційній службі.

Згодом на тлі уваги Заходу до антикорупційних процесів в Україні президент країни Петро Порошенко заявив, що публічні міжвідомчі конфлікти в державі вийшли за рамки "розумної конкуренції".dw.com

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.