,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ймовірно, нинішній стан держави хочуть законсервувати, щоб не боротись з корупцією – аналітик
0
Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловила директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

«Знаєте, досить цікава ситуація із оцінками 2017 року. Я писала колонку в одному із журналів і задумалась, що особливого написати про цей рік. У мене була думка просто дати свою статтю за підсумками 2016 року, і ніхто б навіть не помітив», – жартує Ірина Бекешкіна.

Тому, вона вважає, що 2017-ий значною мірою був інерційним роком, на відміну від 2014 та 2015 років, які багато в чому стали проривними.

«Не зважаючи на те, що тоді була війна, 2015 рік ознаменувався значним падінням рівня життя, курсу гривні, але, все-таки, тоді здійснювалися позитивні реформи. Значною мірою це відбувалось під тиском Заходу, громадянського суспільства, але здійснювалося», – зазначила аналітик.

Серед таких яскравих прикладів вона пригадала реформу децентралізації, створення антикорупційних органів та законодавства і ухвалення електронних декларацій.

«Зараз виникає враження, наче все, що зараз є, намагаються законсервувати, тому що ми підійшли до червоної риски – корупції. Далі цей камінь лежить на нашому шляху, тому ми не можемо рухатися вперед. Ми не можемо прориватися і в економіці, тому що цей камінь гальмує конкуренцію, яка завжди була рушієм», – каже директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

На її думку, саме цей ступор став причиною того, що рік, який минає, не надто відрізнявся від попереднього.
zik.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.