,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Василь Вовк: Цікаво, чому зі списків на обмін зникла половина осіб
0
Про це зауважив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Генерал-майор СБУ підкреслив, що завтра буде якраз три роки з того часу, як відбувся великий обмін в межах Мінської підгрупи, коли 26 грудня 2014 року було звільнено 150 українських заручників на зміну міри запобіжного заходу для бойовиків і терористів, які були звинувачені та засуджені за вчинення злочинів проти України.

«Я вважаю, що найближчий обмін заручниками 27 грудня дійсно відбудеться, але безумовно є незначні ризики – приблизно у 5%, що процес може бути зірваний. Адже якщо тільки одне-два прізвища під час обміну не співпадають зі списком, то почнеться конфлікт. Тому важливо, щоб ніхто не випав з узгоджених списків», – пояснив Василь Вовк.

Утім, генерал-майор також зауважив, що незрозуміло, куди поділася друга половина осіб з обох сторін, яку ще нещодавно планували обміняти.

«Наразі планують обміняти 74 українця на 306 бойовиків. Але якщо пригадати, то нещодавно називали цифри 150 українців на більш як 600 прихильників окупаційного режиму. Тому мені цікаво, куди поділася половина осіб, чи вони мертві, чи що з ними сталося?», – запитав Василь Вовк.

zik.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.