,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Трамп готує заяву щодо поставки зброї в Україну - ЗМІ
0
Про це йдеться в публікації американського телеканалу ABC News із посиланням на чотири джерела в адміністарції.

"Очікується, що президент Дональд Трамп зробить оголошення про затвердження плану продажу протитанкових ракет українському уряду, що означатиме суттєве посилення американської військової летальної підтримки для українського війська, яке протистоїть збройним силам на чолі з Росією в прикордонному регіоні", - йдеться в публікації.

Якщо президент офіційно схвалить цей план, він буде представлений Конгресу на розгляд (до 30 днів). Після схвалення законодавцями, план надійде в Державний департамент для подальшого виконання.

Продаж протитанкових ракет, "які можуть включати американську систему Javelin, ймовірно, може спровокувати сильну реакцію з боку Росії, що поставить під загрозу зриву наміри президента Трампа щодо поліпшення відносин з Москвою", зазначає видання.

Як зауважив телеканалу офіційний представник Держдепартаменту США, загальний пакет оборонних озброєнь для України в розмірі $47 млн передбачає продаж 210 протитанкових ракет та 35 пускових установок. Однак це не включає необхідних додаткових послуг.

Тим часом, у Раді нацбезпеки США у зауважили, що "наразі поки немає офіційних повідомлень".

При цьому нагадується, що кілька днів тому американські ЗМІ повідомили про поставки стрілецької зброї в Україну. Кремль одразу висловив негативну реакцію з цього приводу. Зокрема, речник Кремля заявив, що "це зайвий раз підігріє гарячі голови націоналістів" в Україні, що призведе до "розв'язання кровопролиття".

У цьому зв'язку в Держдепартаменті підкреслили, що поставки більш потужної протитанкової зброї здійснюються "виключно в оборонних цілях".ukrinform.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.