,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році
0
Для забезпечення потреб армії підприємствами оборонно-промислового комплексу України в 2017 році було вироблено, модернізовано і передано у війська декілька видів озброєння і техніки.

Тиждень.ua зібрав відомості про нове озброєння, яке використовують Збройні сили України у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Сучасна радіолокаційна станція РЛС 79К6. В рамках виконання замовлення Міністерства оборони України Науково-виробничий комплекс “Іскра” виробив і передав у квітні до Збройних сил України сучасну радіолокаційну станцію 79К6 (РЛС).

РЛС 79К6 – це трикоординатна радіолокаційна станція кругового огляду, що призначена для роботи в умовах наявності перешкод природного та навмисного типу. Вона побудована на базі цифрової фазованої решітки.

Однією з ключових особливостей радіолокаційної станції, є висока середня потужність випромінюваного сигналу, що досягається за рахунок застосування сучасного багатопроменевого клістронного передавача.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Таке значення більш ніж в три рази перевершує значення середньої потужності сучасної транзисторної РЛС. Висока стабільність передавальної системи в поєднанні з високою частотою повторення зондувальних імпульсів дозволяють ефективно гасити пасивні перешкоди і виявляти цілі з малими радіальними швидкостями.

Станція призначена для використання в протиповітряній обороні, для видачі даних про ціль на зенітно-ракетний комплекс, а також як інформаційна ланка з військово-повітряними цілями і підрозділами ППО щодо забезпечення безпеки польотів.

Танки «Булат». У травні українській армії передали 50 основних бойових танків «Булат», відновлених заводом ім. В. О. Малишева.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Машини брали участь в бойових діях на Сході України. Зокрема, пройшли найгарячіші точки військових дій, захищали Луганьский аеропорт і стримували наступ сепаратистів у Маріупольскому напрямку.

Танки витримали удари супротивника та зберегли життя нашим захисникам. Загалом, за три роки 64 “Булати” проявили себе на полі бою та зарекомендували себе як якісна та безпечна техніка.

Вертоліт Мі-14. На бойове чергування з охорони морських кордонів України заступив вертоліт Мі-14ПЛ, який попередньо відновили на Державному підприємстві "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон". На підприємстві здійснили дослідження з визначення технічного стану та виконали відновлювальні роботи на вертольоті .

Вертоліт не підіймався в повітря з 1993 року. Відновлення першого Мі-14ПЛ було виконано за власні кошти підприємства.

Мі-14ПЛ є морським багатоцільовим протичовновим засобом берегового базування. 16 березня 2017 року екіпаж військової частини здійснив переліт відновленого Ми-14ПЛ на місце постійної дислокації, а нині цей вертоліт вже експлуатується військовими.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Козак-2. Навесні ЗСУ прийняли на озброєння бронеавтомобіль приватного вітчизняного виробника "Козак-2". Це - друга модифікація відомого за часи війни "Козака".

Новий броньовик витримав кількамісячні випробування за всіма армійськими параметрами, його навіть підривали мінами. "Козак-2" призначений для перевезення як особового складу, так і озброєння, на ньому можна патрулювати місцевість та проводити спецоперації. Авто витримує прямі влучання набоїв калібру 7.62 та захищає від мінних осколків.

Пожежний танк ГПМ-72. "Львівський бронетанковий завод" передав рятувальникам спеціальний пожежний танк ГПМ-72. Він є однією з найпередовіших розробок заводу у сфері спеціальної техніки.

ГПМ-72 оснащений пожежною цистерною, місткість якої складає 20 т, сучасним пожежним насосом і лафетом, за допомогою яких можливо гасити пожежу на відстані до 100 метрів.

Машина має підвищену прохідність та захист екіпажу від ураження різними типами боєприпасів та вогню.

Рятувальники захищені 30-мм бронею, у кабіні встановлена фільтровентиляційна установка, також реалізовано облив кабіни корпусу для зниження її температури.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Ракетний комплекс "Корсар". Збройні Сили України прийняли на озброєння легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", який розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч".

"Корсар" дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променя. При цьому наведення проходить у низько енергетичному рівні випромінювання в цілях скритності каналу управління.

Однією із головних особливостей цього комплексу є габарити, які дозволяють його переносити та вести вогонь "з плеча", без застосування додаткових пристроїв. Але для зручності використання на заздалегідь підготовлених позиціях, наприклад при обороні, бійці можуть використовувати спеціальний станок.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Крім того, конструкторське бюро "Луч" розробило для "Корсару" дві керовані ракети: РК-3К та РК-3ОФ.

РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, яка призначена для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об’єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також завислих вертольотів. Ця ракета забезпечує бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм.

РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для ураження легкоброньованих об’єктів, споруджень польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. У ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм.

Незважаючи на його малі габарити і вагу в 4 кг, він забезпечує наведення ракети на дальності до 2,5 км в межах +/- 250 мм. Тобто "Корсар", навіть на максимальній дальності свого польоту дозволяє оператору влучати навіть у амбразуру ДОТу.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Комплекс радіоперешкод "Мандат". Вироби Р-330УВ1М та Р-330УВ2М успішно пройшли кваліфікаційні випробування та за рядом характеристик не мають аналогів у світі.

Перший зразок мобільного комплексу РЕБ "Мандат" у складі семи станцій був розроблений і виготовлений Публічним акціонерним товариством "Топаз".
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Безпілотник Fly Eye. У грудні міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про прийняття на озброєння Збройних Сил України багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу Fly Eye (Летюче око).

Він став першим безпілотним авіаційним комплексом, який «удостоївся такої честі» за часів незалежності нашої держави.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Fly Eye має пряме крило з розмахом 3,6 м, до якого кріпиться фюзеляж характерної форми. БПЛА оснащено електричним мотором. У центральному відсіку фюзеляжу розміщено необхідне для здійснення розвідки обладнання.

Довжина апарату становить 1,9 м, злітна вага – 11 кг, тоді як на корисне навантаження припадає 4 кг. Силова установка дає змогу апарату розвивати швидкість до 160 км/год. й підніматися на висоту до 4 км. Тривалість польоту залежно від різних факторів — у межах двох-трьох годин.

"Гюрза-М". Катер “Гюрза-М” повністю броньований, має на озброєнні гармату, кулемет та ракетні комплекси.

Також, він призначений для несення бойової вахти в прибережній морській смузі, патрулювання, охорони водних рубежів, боротьби з малорозмірними суднами противника, захисту берегових стаціонарних і плавучих об’єктів та споруд, сприяння десантним і прикордонним групам, забезпечення безпеки мореплавання.
"Летюче око" та "Корсар". Яку військову техніку отримали ЗСУ у 2017 році


Автомат "Малюк". Автомат є глибокою модернізацією АК-74 за схемою булпап, що дозволяє значно скоротити довжину зброї, зробивши її компактнішою, та змістити центр ваги у більш зручну точку, що значно покращує точність вогню.

Десантна парашутна система "Dedal". На озброєння Збройних Сил України прийнятий комплект десантної парашутної системи «Dedal», що призначена для виконання навчально-тренувальних, бойових та інших видів стрибків з парашутом окремими особами або групами з повним штатним озброєнням і спорядженням парашутистів-десантників усіх спеціальностей з військово-транспортних літаків і вертольотів.

Максимальна висота застосування десантної парашутної системи — 8 кілометрів, площа куполу — 83 квадратних метри, мінімальна висота десантування — 100-200 метрів, вертикальна швидкість зниження парашутиста — не більше 5 метрів на секунду.

Як повідомлялось, Укроборонпром піднявся на шість позицій у рейтингу світових виробників зброї, посівши 62 місце відповідно.
tyzhden.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.