,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тарифи вгору: чому знову подорожчає електроенергія?
0
Зокрема, це стосується електроенергії, підвищення вартості котрої мало зупинитися ще в березні 2017 року. Однак – сюрприз! – у 2018-му електроенергія подорожчає знову. Передусім для промислових споживачів ціна з 1 січня зросте на 10-15%. Про це повідомив голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк. Всі тарифи “об’єктивні та обґрунтовані”, – заявляє Вовк. Хоча раніше йшлося про те, що ціна на електрику сягне економічно обґрунтованого рівня ще на початку поточного року.

Як зазначив голова НКРЕКП Дмитро Вовк, “протягом останніх місяців лунали “батьківські” заяви від різних членів уряду про наявність підстав для зниження чи не підвищення тарифів…. Але ми отримали прогнозний баланс електроенергії на 2018 рік, затверджений Міненерговугілля – він свідчить про протилежне”, – написав Вовк на своїй ФБ-сторінці. Згадуваний Вовком баланс від профільного міністерства полягає у тому, у наступному році скоротиться виробництво дешевої електроенергії на атомних та гідроелектростанціях. Відповідно, зросте частка виробництва дорожчої електроенергії теплових електростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ).

Це – причина номер один. Причина номер два полягає в інфляції та зниженні курсу гривні. До речі, якщо президент Порошенко відстоїть свою ідею щодо підвищення мінімальної зарплати до 4100 гривень вже з нового року (раніше планувалося підняти планку до 3723), інфляція, відповідно, зростатиме іще. Третя причина, на думку нардепа Вікторії Войцицької, полягає у факторі приватизації – через виставлені на продаж 8 енергетичних компаній вартість електроенергії зросте ще мінімум на 10%.
reporter.net.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.