,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Інфляція в Україні виявилася вищою за прогнози НБУ
+1
Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Поточна динаміка індексу споживчих цін і його складових перевищує прогнозовану в "інфляційну звіті" за жовтень 2017 року і свідчить, що на кінець 2017 року інфляція більш істотно відхилиться від цільового рівня, ніж передбачалося раніше", – говориться в повідомленні.

Регулятор з посиланням на дані Держстату уточнив, що "в місячному вимірі зростання споживчих цін також сповільнилося до 0,9% з 1,2% в жовтні".

В НБУ вище від прогнозованого показник інфляції пояснили тим, що більш активно росли ціни на продукти харчування.

Регулятор також пояснив, що в жовтні і листопаді відбулося ослаблення гривні на валютному ринку, а це призвело до незначного прискорення зростання цін на непродовольчі товари, які переважно імпортуються (крім одягу та взуття).

"Зростання цін і тарифів, які регулюються адміністративно, очікувано сповільнилося (до 16,7% г/г) завдяки сприятливій базі порівняння (у жовтні-листопаді минулого року відбулося підвищення тарифів на опалення і гаряче водопостачання) і в цілому відповідало прогнозом. Уповільнився також зростання цін на тютюнові вироби, алкогольні напої та послуги залізничного транспорту. Одночасно тривало прискорення зростання цін на хліб і послуги автодорожнього пасажирського транспорту на тлі зростання їх собівартості. Зростання цін на паливо (17,7% г/г) також виявилося вище, ніж було закладено в прогнозі, в результаті підвищення цін на нафту і ослаблення гривні до євро (акцизи на паливо встановлено в євро)", – відзначили в НБУ.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.