,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Economist: "Україна у безладі"
+1
"Головний прокурор країни зірвав розслідування Національного антикорупційного бюро, за явної згоди пана Петра Порошенка. ... Співорбітники служби безпеки, СБУ, намагалися заарештувати Михайла Саакашвілі, колишнього президента Грузії, який став українським борцем проти корупції... Антикорупційні активісти стають мішенню прокурорів. Армія, внутрішні війська та приватні збройні формування служать різним цілям, підпорядковуючись різним політикам та олігархам", - пише Economist про останні новини з України.

"Нещодавній хаос в Україні частково був спричинений тим, що за останній рік, особливо після інавгурації президента Трампа, Європа й Америка послабили тиск", - вважає видання.

А якщо спробам подолати корупцію прийде кінець, це становить велику небезпеку для країни, яка може втратити незалежність у протистоянні з Росією без допомоги Заходу. Також це може завдати нищівного удару світовому порядку, що базується на дотриманні правил і законів, застерігає тижневик.

Що в цій ситуації має робити Захід? Economist вважає, що треба посилити тиск.

"Оскільки Україна ігнорує скарги Держдепу США та дипломатів Євросоюзу, вкрай важливо, аби Америка і Європа використали будь-які важелі підтримки борців проти корупції у Києві. ЄС повинен дати чітко зрозуміти, що переваги від угоди про асоціацію напряму залежать від зусиль із подолання корупції. Америка має висунути подібні умови щодо продажу озброєнь. Прокурори в західних столицях повинні ретельно розслідувати відмивання незаконно нажитих багатств", - пропонує тижневик. My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.