,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Радник Білого дому генерал Макмастер закликає до жорсткої розмови з Росією
0
Макмастер сказав, що підтримка Росією уряду президента Асада затягнула громадянську війну та створила кризу, яка перекинулась на Ірак, сусідні країни та Європу.

«Підтримка Росією такого жахливого режиму, який є частиною цього конфлікту, це питання треба порушувати, так само, як підривні дії Росії в Європі», – сказав Макмастер. – Тому, я думаю, настав час для жорсткої розмови з Росією», – цитує радника Білого дому «Голос Америки».

Раніше цього місяця США здійснили бомбовий напад на сирійську повітряну базу у відповідь на, як стверджує Вашингтон, хімічну атаку уряду Асада на територію, утримувану повстанцями, в результаті якої загинуло принаймні 70 людей.

Сирія звинувачення відкидає, а офіційна Москва попередила, що подібні ракетні напади матимуть надзвичайно «серйозні наслідки». Минулого тижня держсекретар США Рекс Тіллерсон відвідав Москву. «Коли відносини досягли найнижчого рівня, залишається одне – рухатись нагору. Я думаю, візит держсекретаря до Росії був надзвичайно на часі», – сказав в інтерв’ю ABC News Макмастер.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.