,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Кремль посилює військову експансію до Африки
+1
Уряд президента Судану Омара аль-Башира запропонував Москві створити військову базу на своїй території. Це рішення вже узгоджено на найвищому рівні. Вірогідно, до району Порт-Судана буде перебазовано частину російських сил, що в цей час перебуває в Сирії. За своїми параметрами новий військовий об’єкт РФ, схоже, буде нагадувати пункт матеріально-технічного обслуговування ВМФ РФ, що вже давно функціонує в сирійському місті Тартус. Якою буде ціна питання в плані оренди території під базу, поки невідомо.

Новини за темою: Україна зацікавлена в поглибленні співробітництва із Суданом у різних сферах, - МЗС

Водночас є інформація, що це може бути вже далеко не перший об’єкт збройних сил РФ на африканській території. Російські військовики ведуть переговори щодо відновлення військових баз на території Єгипту та Лівії. На єгипетській території це може бути база для ВПС у місті Сіді-Баррані. Також росіян цікавлять лівійські військові бази у Тобруці та Бенгазі, і вони, ймовірно, стануть заставою з боку генерала Халіфи Хафтара в обмін на військово-технічну підтримку. На офіційному рівні РФ спростовує свій інтерес до Лівії, але це, навпаки, має насторожувати.

Не слід забувати, що росіяни матимуть свій куточок на китайській базі у Джибуті, а в перспективі планують навіть розгорнути свій власний військовий об’єкт біля джибутійського порту Обок.

Якщо повертатися до власне Судану, то ця держава становить великий інтерес у військово-політичному плані, бо є ключем до домінування в Червоному морі. У 2011 році завдяки витоку таємної інформації стало відомо, що уряд США веде переговори із суданськими спецслужбами щодо розміщення військової бази біля невеликого містечка Агїїг, що на червономорському узбережжі.

Водночас у Порт-Судані вже активно працюють іранці, які хочуть там мати базу для власного ВМС. Вона буде вже другим їхнім об’єктом на Червоному морі (після бази в місті Ассаб, Еритрея).My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.