,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Держстипендія в Україні і дорогі курорти: стало відомо, як живе донька Корнета
+1
Про це повідомляють "Вести" .

За словами однокурсників дівчини, вона є досить забезпеченою і не економить не тільки на себе, а й на подарунках для своїх шанувальників - так, вона може дозволити собі дарувати хлопцям годинник вартістю $10 тисяч.

Один зі студентів, який знає доньку Корнета, розповів, що раніше вона жила в студентському гуртожитку №5 у кімнаті №505, але з часом переїхала в орендовану квартиру, яка обходиться їй у 20 тис. грн на місяць.

Журналісти знайшли сторінку дівчини в соцмережах і встановили, що в 2013 році вона навіть навчалася в США. Крім того, сама вона зізнається, що досить часто приїжджає до рідного Луганська. Що стосується навчання в юракадемії, то там Корнет навіть отримує державну стипендію.

Її фото свідчать і про те, що вона любить відпочивати в теплих країнах (наприклад, у Туреччині, де Марина Корнет побувала в 2017 році). Примітно, що в одній із соцмереж передплатники натякають на її чисельні романи зі східними чоловіками.

"Про політику вона взагалі ні разу нічого не говорила. Зайнята тільки собою і своєю зовнішністю", - кажуть однокурсники дівчини.

Судячи з фото ватажка "МВС ЛНР" Ігоря Корнета в соцмережах, крім Марини, у нього є ще двоє дітей: 12-річна Ксенія і хлопчик Кирило, на вигляд йому близько 4-5 років. Зараз вони перебувають у російському місті Самара.

Як повідомляв "Обозреватель", Корнет заявив, що переворот у "ЛНР" був потрібен для запобігання повернення тимчасово окупованих районів Луганської області до складу України. За його словами, заради цього нинішні ватажки "ЛНР" вступили в змову з офіційним Києвом.My Webpage


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.