,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Порохоботства пост №7
  • 8 ноября 2017 |
  • 21:11 |
  • YoGik |
  • Просмотров: 533
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
0
Ви знаєте, панове, а у нас серйозні проблеми. У нас нема опозиції.
Якщо вважати, опозицією лідерів вчорашнього перфомансу під ВР - справа кепська. І справа навіть не в тому, що реальна вулична підтримка цієї опозиції не дотягує навіть до десятої долі відсотка населення столиці - а на іншу підтримку їм і сподіватися марно.
Справа - у якості такої "опозиції".
Влада без опозиції не може, так само як автівка не може без гальм. Можна звісно щоразу гальмувати двигуном - але важко та ненадійно, для того й ставлять гальма. Опозиція існує для того аби бути ідейним аудитором чинної влади, аби звертати увагу на слизькі питання, і аби ініціювати дискусію в суспільстві.
На цьому тримаються всі демократичні суспільства.
У нас же опозиція до такої роботи нездатна. Вона здатна лише до двух речей - галасувати і закликати до революцій.
Гнітить якісний склад лідерів чинної опозиції. Ми не маємо там практично жодної людини з досвідом створення значної кількості корисних товарів і послуг. Умовно їх можна розділити на:
- професійних балакунів - журналістів (Лещенко, Наєм, Ігор Луценко);
- професійних грантожерів (Шабунін, Єгор Соболєв, Сироїд);
- авантюристів-недоучок (Парасюк, Семенченко);
- професійних чиновників (Гацько, Наливайченко, Саакашвілі тощо).
Все. Край. Не виправляють картину ані Анатолій Гриценко (полковник Збойних сил), ані сама Юлія Тимошенко, яка насправді ніяка не бізнесвумен і николи нею не була (відео вона крутила під дахом високопосадових тестя і тітоньки, газом торгувала під керівництвом Генадія Тимошенка, Олександра Гравця і Павла Лазаренка, вся її робота зводилася до ведення переговорів - "їзди по вухах і торгівлі лицем").
Всі ці люди не звикли створювати додаткову вартість, вони звикли її витрачати. Вони не створювали ніколи бюджети - вони їх прожирали.
Ми маємо зараз проблеми? Овердофіга. В нас чиновницька вертикаль ударно саботує реформи. У нас серед суддів засіло до чорта вати (особливо - в південних областях). У нас "проЗЗоро" вже навчилися обходити. У нас МВС чистити - ще почати і закінчити. У нас закуплені МОЗ ліки гинуть на сладах на мільйони гривень. У нас на одяг ЗСУ виділяють половину від потреб. У нас спецназ НАБУ якогось лиха упакований краще за спецназ ГУР. Тощо.
Що станеться коли місце нинішніх керівиків держави, які все життя працюють в полі, які знають свій народ у всіх його найгірших проявах, і уміють вчасно давати по руках підлеглим, коли на їх місце прийдуть ці балакуни, чиновники та грантожери?
Весь мій життєвий досвід мені малює лише два варіанти розвитку. Або - чиновницька бюрократія їх швидко підімне під себе. Або - вони швидко сядуть на потоки і... І аби Лазаренко раптом не став школяром порівняно з ними. Одне, до речі, не заважає другому.
А що ще уміють робити всі ці балакуни, авантюристи і чиновники?
У нас проблеми, панове. У нас серйозні проблеми. Так само як за Янука наш політикум був поділений не на тих хто працює і тих хто робить їм аудит, а на своїх і чужих (проукраїнських і проросійських), так і зараз ми поділені на своїх і чужих - на правих і лівих. На не надто розбірливі в засобах збагачення бізнес і чиновництво, з одного боку - і на смердячих більшовизмом популістів, з іншого.
Критикуючи владу - ти автоматично підтримуєш оцю опозицію. Послаблюючи "бариг", ти посилюєш "популістів". А гидко.
І лихо в тому, що навіть якщо прибрати оцих популістів, на їхнє місце придуть нові, не факт що кращі - бо частна суспільства потребує казкарів-патякал, що обіцяють їм "поліпшення за 2-3 роки" і молочних рік з кисільними берегами, без жодних зусиль з їхнього боку. Принаймні протилежного вибори наразі не доводять.
На жаль, виправити цю ситуацію зовні - нереально. Цим лівизмом-популізмом суспільство може лише перехворіти - і подорослішати. Дійти до рівня коли змагатися між собою будуть біль праві і менш праві. Як на Заході.
Проблема існує. За вирішення її доведеться братися таки владі. Соррі, більше нікому.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.