,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


«Укроборонпром» та КБ «Луч» вперше представили переносний реактивний гранатомет
0
Переносний реактивний гранатомет РК-4 «Інгул» – призначений для ураження легкоброньованої та неброньованої техніки, споруд польового типу (ДОТ, ДЗОТ), також живої сили, яка знаходиться на відкритому просторі, в укриттях, споруд з каменю, цегли або бетону.

Застосування оптико-електронного прицілу автоматизує та спрощує роботу гранатометника, забезпечує високу точність попадання при максимальній дальності стрільби.

Оптико-електронний приціл встановлений на пусковій установці містить набір датчиків, що забезпечують врахування чинників, які істотно впливають на точність стрільби, таких як швидкість вітру, температура навколишнього середовища, дальність і швидкість руху цілі.

Процесорний пристрій гранатомета здійснює автоматичне введення балістичних поправок і коректування положення прицільної марки, що забезпечує точність при максимальній дальності стрільби.

Переносний реактивний гранатомет РК-4 «Інгул» забезпечує:

можливість стрільби з позицій: «стоячи», «з коліна», «з упору», а також з відкритих транспортних засобів, що дозволяє швидку передислокацію і зміну позиції;
можливість стрільби по рухомих маневрених цілях;
Possibility of accurate range finding, automatic input of ballistic corrections and adjust the aiming mark positioning ensure high hitting accuracy at maximum range of fire;
застосування термобаричних і осколково-фугасних бойових частин забезпечує гарантоване ураження будь-яких типів цілей незалежно від точки попадання гранати.

Склад комплексу:

пускова установка з прицілом ПРГ (ДП «Ізюмський приладобудівний завод»);
транспортно-пусковий контейнер;
некеровані гранати з термобаричною та осколково-фугасною бойовою частиною.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.