,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Польща закуповує вугілля в ОРДЛО, але обіцяє припинити
+1
В ході зустрічі міністра енергетики України і Польщі Ігоря Насалика і Кшиштофа Тхужевского, останній запевнив, що буде проведено розслідування за фактом поставок вугілля з ОРДЛО і закупівля буде припинена.

Про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"При зустрічі з міністром ми відзначили цю тематику, ми отримали запевнення, що буде проведена повна перевірка, що такі поставки будуть заборонені. Мені вдалося зустрітися з журналістом, який опублікував першу частину розслідування, (буде друга і третя), яке пов'язане з постачанням антрациту з ОРДЛО не тільки в Польщу, а й в інші європейські країни. Тому, зараз основне завдання – максимально заблокувати цей процес. Ми офіційно довели, що вважаємо, що закупівля на сьогодні антрациту в зоні ОРДЛО – це пряме фінансування тероризму і наші аргументи були почуті", – сказав Насалик.

Нагадаємо, що раніше міністр енергетики Польщі Кшиштоф Тхужевскій підтвердив факт поставки в країну 11 тис. Тонн антрациту з окупованих районів Донбасу.

Як повідомлялося раніше, уряд Польщі планує ввести податок в розмірі 300 злотих на місяць за працевлаштування сезонного працівника до кінця 2017 року.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.