,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Сенат США схвалив виділення $500 млн військової допомоги Україні
+1
Сенат США схвалив проект «Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік», в якому передбачається виділити $ 500 млн для підтримки України у сфері безпеки та оборонній сферах. Про це повідомив президент України Петро Порошенко на сторінці в Facebook в ніч на вівторок.

Проект закону санкціонує надання Україні летальної зброї оборонного характеру. У ньому є положення, що дозволяють використання коштів оборонного бюджету США на потреби реабілітації в американських медичних установах поранених українських військовослужбовців, а також на посилення спроможності повітряних і військово-морських сил України.

«Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони», – йдеться в повідомленні президента.

Нагадаємо, за даними американського видання The Wall Street Journal, Державний департамент і Міністерство оборони США розробили план поставок оборонної зброї Україні і домагаються його схвалення Білим домом.

Офіційні особи вважають, що постачання зброї Україні дозволить попередити агресивні дії Кремля на сході країни.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.