,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії "Сокіл"
0
У четвер, 14 вересня, на полігоні Гончарівське Чернігівської області успішно випробовували розвідувально-ударний комплексу «Сокіл», Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, пише прес-служба РНБО.

Зазначається, що "Сокіл" є продуктом успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами.

За словами Турчинова, одним із завдань, яке ставила Рада національної безпеки і оборони України перед вітчизняним обороно-промисловим комплексом, є налагодження виробництва якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування.

«Розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії» - відзначив О. Турчинов, додавши, що сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: «Пориви вітру були 14-17 метрів на секунду». «Незважаючи на ці проблеми, фактично всі завдання, які були поставлені, - виконані, цілі - вражені», - зазначив він.

Секретар РНБО додав, що випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок - поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах.

Турчинов повідоив, що після наради з виробничниками та військовими повідомив, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками.

 На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії "Сокіл"

 На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії "Сокіл"

 На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії "Сокіл"


Нагадаємо, раніше на Гончарівському полігоні Збройних Сил України відбулись випробування нових зразків озброєння та військової техніки, розроблених українськими підприємствами.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.