,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Партію регіонів збираються заборонити через суд
+1
Суд просять зобов’язати відомство подати позов про заборону "Партії регіонів", інформує прес-служба суду.

"Позивач просить суд визнати протиправним бездіяльність Мін’юсту, що виявилась у листі-відповіді "Про відмову від звернення Міністерства юстиції України до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо заборони діяльності політичної партії "Партія регіонів", - йдеться в повідомленні.

Позивач також просить зобов’язати Мін’юст звернутися до суду про заборону діяльності на території України "Партії регіонів" та скасувати державну реєстрацію.

За офіційними даними Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін'юсту, станом на 1 січня 2017 року ПР формально очолює Ігор Чичасов, колишній депутат Донецької обласної ради.

Партія регіонів після перемоги Революції Гідності фактично припинила своє існування. Основна частина пов'язаних із нею політиків (із тих, які не втекли до Москви) увійшла до складу політичної партії "Опозиційний блок".
Разом з тим, вже з Москви, екс-голова Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко став розвивати свій новий політпроект під назвою "Успішна країна", фінансування якого влітку цього року припинила військова прокуратура.
Зараз у місті Старобільськ Луганської області триває суд над останнім головою парламентської фракції ПР Олександром Єфремовим, якого звинувачують у сепаратизмі.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.