,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Заява РУХУ НОВИХ СИЛ щодо позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства
+1
РУХ НОВИХ СИЛ вважає, що Петро Порошенко навмисно здійснив візит в Грузію, для того, щоб домовитися щодо екстрадиції Саакашвілі та навмисно два дні тому змінив склад Комісії з питань громадянства. Це його відповідь на заклик Михайла Саакашвілі щодо створення Штабів спільних дій, завданням яких є мобілізація людей на осінь та вимагання дострокових виборів, а також консолідація демократичних сил довкола плану «70 днів нового Парламенту».

24 липня Порошенко ввів до складу Комісії при Президентові України з питань громадянства кількох людей, вивівши «незгодних». Хто ці люди? Серед них держсекретар МВС Олексій Тахтай (протеже Авакова, який співпрацював ще з Льовочкіним) та керівник Департаменту з питань громадянства Адміністрації Президента — Максим Моісєєв — (прямий підлеглий Порошенка). Повністю маріонеткова комісія здатна піти на будь-яку забаганку Порошенка.

Крім того, президент держави довзоляє собі відверто брехати. Під час нещодавнього візиту президента України до Грузії Порошенко заявив, що не отримував вимоги про екстрадицію Михайла Саакашвілі. Проте у Державній міграційній службі посилаються на інформацію, отриману Генпрокуратурою саме від грузинської сторони.

Брехнею є й заява про те, що начебто Генеральній прокуратурі стали відомі нові обствини, які не були раніше відомі. Всі штучно інспіровані справи проти Михайла Саакашвілі в Грузії є давно та добре відомі.

Петро Порошенко — боягуз та нікчема, який скочується в тоталітаризм та перестав адекватно оцінювати ситуацію в країні. Рішення про те, щоб позбавити громадянства Саакашвілі залежить виключно від Порошенка і не потрібно прикриватися Державною міграційної службою чи Комісією з питань громадянства при Президентові.

Ми ще досі не маємо офіційної підтвердженої відповіді, чи дійсно Михайла Саакашвілі позбавили громадянства. Проте заявляємо про незаконність таких дій та порушення як законодавства України, так і норм міжнародного законодавства.

Михайло Саакашвілі має єдине громадянство — українське.
Конституція України прямо забороняє позбавлення громадянства (ст. 25 Конституції України). Крім того, це є порушенням ст. 4 Європейської конвенції про громадянство щодо неможливості позбавлення громадянства.

Також відсутні будь-які рішення українських судових установ про визнання будь-яких рішень компетентних судів Грузії (згідно Розділу 8 ЦПК України).

РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі розцінює дії влади як страх та реакцію на позицію активістів, зокрема біля Парламенту щодо скасування депутатської недоторканності, а також заклик Саакашвілі про необхідність створення Штабів спільних дій по всій Україні та активну мобілізацію на осінь.

Рішення Порошенка про позбавлення Михайла Саакашвілі українського громадянства означатиме кінець демократії в Україні та лише пришвидшить кінець цієї влади, яка діє диктаторськими методами Януковича.

Історія повторюється. Під час Революції Гідності режим Януковича вже забороняв Саакашвілі в’їзд до України. Порошенко наступає на ті ж самі історичні граблі, які є передвісниками повалення режиму.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.