,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Альтернативу пенсійній реформі уряду пропонує Ляшко
+1

Прес-служба РПЛ повідомляє, що Радикальна партія проти пенсійної реформи уряду та пропонує свою альтернативу. Про це заявив Олег Ляшко на брифінгу після Погоджувальної ради. Політик підкреслив, що пенсійна реформа від РПЛ передбачатиме підвищення і осучаснення пенсій, подолання соціальної несправедливості, а не підвищення пенсійного віку та страхового стажу, як пропонує уряд.

«У законопроекті урядової пенсійної реформи чітко написано – для отримання мінімальної пенсії потрібно 35 років страхового стажу, а якщо у людини немає такого стажу, вона має право вийти на пенсію у 65 років. Тобто, уряд хоче підняти і трудовий стаж, пенсійний вік. Середня тривалість життя в Україні – 62-63 роки. Таким чином, більшість з українців просто не отримають пенсії, хоча і все життя сплачували внески до Пенсійного фонду», - наголосив Ляшко.

Народний депутат підкреслив, що урядова пенсійна реформа не вирішує головної проблеми – подолання бідності в Україні. Натомість фракція Радикальної партії знає, як це зробити.

«Для того, щоб в Україні були високі пенсії, українці повинні мати високі зарплати. А якщо 4 мільйона людей в державі отримують мінімальну зарплату, то вони матимуть і таку ж мізерну пенсію. Ми вимагаємо радикально підвищити мінімальну зарплату – з 1 жовтня вона має бути 5000 гривень, а з нового року – зрости ще на 1500 гривень і так 3 наступні роки для того, щоб мінімальна зарплата в Україні була хоча б 10000 гривень на місяць», - підкреслив лідер опозиційної фракції.

Мінімальна пенсія, на думку радикалів, повинна бути 3000 гривень. А далі – добавляється, як мінімум, по 1% за кожен рік до пенсії залежно від стажу та умов роботи. Кошти на підвищення пенсій в держбюджеті є, впевнений Ляшко.

«В результаті підвищення вдвічі мінімальної зарплати з нового року ми маємо додаткові надходження в Пенсійному фонді. Це близько 12 мільярдів гривень. Вважаємо, що за рахунок цих коштів є можливість в першу чергу перерахувати так звані соціальні пенсії півмільйону людей, які отримують 947 гривень, та збільшити пенсії людям, які мають по 30,40,50 років трудового стажу, а отримують 1500 гривень на місяць», - підсумував народний депутат.

Нагадаємо, що на засіданні Погоджувальної ради Олег Ляшко розповів, що минулого тижня зустрічався з людьми по всій Україні, які жалілися йому на бідність, відсутність роботи та нормальної зарплати. Також, підкреслив народний депутат, він не почув жодної схвальної думки від людей на користь урядових реформ.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.