,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тігіпко: акцизи на тютюн та лікеро-горілчані вироби не будуть підніматись до 2012 року
0

Новий Податковий кодекс передбачатиме зниження фіскального навантаження на економіку. Про це Віце-прем’єр-міністр України Сергій Тігіпко наголосив в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу «1+1», повідомляє прес-служба КМУ. «Ми почали роботу над новим Податковим кодексом. У ньому заплановане зниження фіскального тиску на економіку. Провести його через Верховну Раду у першому читанні ми плануємо до кінця червня поточного року», – повідомив урядовець.

За словами Сергія Тігіпка, упорядкування системи сплати податків – це суттєвий крок назустріч підприємцям та інвесторам: «Українське податкове законодавство - одне з найгірших у світі. Якщо за таких умов ми ще будемо тиснути на бізнес, то отримаємо зворотну реакцію. Найближчим часом у мене буде нарада з представниками Податкової адміністрації, Митної служби, і ми будемо якраз про це говорити».

Урядовець зазначив, що реформування податкового законодавства – це надзвичайно актуальне завдання, адже як внутрішні, так і зовнішні інвестори занепокоєні нинішньою ситуацією в державі. Разом з тим Уряд має вирішувати проблему бюджетного дефіциту. За його словами, наведення ладу в адмініструванні збору податків та на митниці – це перший крок. На думку Сергія Тігіпка, підвищення акцизних зборів, зокрема на тютюн та лікеро-горілчані вироби, виправдане на даному етапі: «Зараз дефіцит бюджету – 5,3 відсотка. Ми повинні жити за ті гроші, які можемо заробити. Тому дефіцит потрібно скорочувати. Країні важко. Нам потрібно думати про вчителя, лікаря, пенсіонера».

Також Сергій Тігіпко підкреслив, що акцизи на ці товари не будуть підніматись до 2012 року. Це в свою чергу дасть можливість підприємцям планувати діяльність на середньострокову перспективу. Урядовець також підкреслив, що Кабінет Міністрів України передбачив установлення акцизів на рівні, нижчому ніж у сусідніх Росії та Білорусі. Разом із контролем за ситуацією на митниці це дозволить запобігти контрабанді цигарок та спиртного.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.