,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


дєнь пабєди
-1
Девяте травня, славетний день перемоги над фашизмом. тра ляля. і от ще зі вчора Яник запалює вогні слави та вітає ветеранів, а на всіх каналах азаров старається не відставати від "боса" і навіть вітання свої виголошує ламаною українською ( курва, ну за що ж ти так скотино калічиш мою прекрасну мову?! ліпше би вже своїм суржиком патякав. а то так одразу із грязі в князі, прямо таки хрестоматійний випадок коли з цілого села іванів постав новий парламент).
Добре, хрін із тими політиками, з них ні молока ні толку.
Ветерани, я чудово розумію, що для наших дідів і бабусь це фактично їхня молодість. найкращий період життя, який вони віддали цій війні, вже те, що вони там вижили - велике свято. Вони святкують свою перемогу, і аж ніяк не над фашизмом, а над смертю, яка йшла по них тоді.
А зараз знову повернення до болота, тобто до політики, ветеранів не рухаємо,
скажіть на милість, а нахріна оті всі паради? демонстувати розвалену армію і небоєздатну техніку? стоптувати кілометри асфальту? хизуватись перед світом " ми такі круті, ой що нема ради"? в в це справді вірите? Наівні, знаєте скільки треба бабла аби провести один такий парад? кілька мільйонів. зауважте, що паради проходять відразу у кількох містах. і все це за гроші смертних, так, так, так, простих смертних платників податків. і не дивуйтесь коли потім знову співатимуть стару пісеньку про діру в бюджеті, завбільшки з озонову над Антарктидою. дайте бідним старим спокій! досить ганяти їх на паради! краще б забезпечили їм достойну старість.
Отож паради - це одна можливість урвати ласий шматок з кількома нуликами.
менше з тим. хай вже буде " що так історично склалось". навіть якщо так, українці, що ви святкуєте? яку пабєду? над фашизмом? а ви хоч раз себе запитували чия це пабєда? це ж воювала не Україна й українці. це була війна СССР! виходить що це перемога рдного окупаційного режиму над іншим, а вояки наші волею- неволею допомогли одним окупантам перемогти інших. хочеться святкувати далі?
тут хочеться плакати. вам далі хочеться маршів парадів і вітань постсовковського промосковського уряду і благословлянь батюшкі Кіріли, який певне й молитви вже всі позабував?
Досить тої заполітизованості, для мене це день великої скорботи, коли прогнали одного окупанта і мирно впустили іншого. Українці, є ще такі? Та ж схаменіться нарешті, обтрусіться від порохів тої пропаганди, ввімкніть мізки та почніть думати трохи самі! Українці? Українці?

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.