,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна за два тижні підпише новий контракт з МВФ
  • 13 апреля 2010 |
  • 12:04 |
  • norman orx |
  • Просмотров: 22719
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
-4
Україна за два тижні підпише новий контракт з МВФ

Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова не виключає, що співпраця України і МВФ може бути продовжена у рамках нової програми.

«Незабаром після цього візиту (візиту Президента України до США – ред.) в Україну повернеться технічна місія (місія МВФ – ред.), яка разом з українською стороною готуватиме лист про наміри. На основі цього листа розвиватиметься подальша співпраця, яка, швидше за все, піде шляхом підготовки нової програми, більш розширеної», - сказала вона в інтерв'ю журналістам у понеділок у Вашингтоні, коментуючи результати зустрічі української делегації на чолі з Президентом України та Виконавчого директора МВФ Домініком Стросс-Каном.

За словами Акімової, у ході зустрічі Виконавчий директор МВФ підкреслив, що чинник політичної стабільності в Україні дає можливість «з упевненістю дивитися у майбутнє» і розглядати Україну як надійного партнера.

Крім того, вона підкреслила, що додаткових дискусій вимагають вирішення питань, пов'язаних з рівнем бюджетного дефіциту, а також врегулювання фінансової стабільності НАК «Нафтогаз-України».

«Ті відповіді, які прозвучали з боку міністра фінансів, міністра палива та енергетики з питань врегулювання у цілому, колег з МВФ задовольнили», - підкреслила перший зам глави Адміністрації Президента України.

Президент України Віктор Янукович на прес-конференції у Вашингтоні заявив, що Україна і Міжнародний валютний фонд упродовж двох тижнів підготують лист, на підставі якого буде ухвалене рішення щодо подальшої співпраці.

«Сьогодні відбулися плідні переговори з місією Міжнародного валютного фонду. Було ухвалено рішення підготувати спільно з Міжнародним валютним фондом лист від імені України про відновлення роботи. Ми визначили термін – не більше двох тижнів», - сказав він.

За словами Януковича, на зустрічі досягнуто домовленості розглянути цей лист «швидко і на умовах, які вже були відпрацьовані».

«Йдеться не тільки про програму 2010 року, а йдеться і про програму 2011 року», - сказав він.

Янукович зазначив, що проект державного бюджету на 2010 рік містить джерела скорочення бюджетного дефіциту до 6%, але не за рахунок заморожування соціальних виплат.

«У мене є проект бюджету, я навіть вам його покажу (журналістам – ред.), всі наші розрахунки, за рахунок чого ми скоротимо дефіцит бюджету до 6%. Це умова МВФ. Але мова не йде про те, що ми повинні заморозити соціальні виплати», - сказав він.

Янукович запевнив, що в Україні в обов'язковому порядку виконуватиметься закон про соціальні гарантії.

У той же час, за словами Президента, скорочення дефіциту держбюджету здійснюватиметься за рахунок оптимізації витрат, скорочення адміністративного персоналу.

Зокрема, Янукович зазначив, що для пенсіонерів пенсія не перевищуватиме 10 тис. грн.

«У податковій системі також шукатимемо можливість збільшити податки там, де це не утискатиме можливості нашої економіки, наприклад, за рахунок багатих людей», - сказав Янукович.

Президент України Віктор Янукович у неділю відбув з робочим візитом до США, де візьме участь у саміті з питань ядерної безпеки.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна»

П.С. Моє ІМХО негодує... cranky

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.