,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент України пересяде на новий літак до кінця року
  • 13 апреля 2010 |
  • 12:04 |
  • norman orx |
  • Просмотров: 36606
  • |
  • Комментарии: 8
  • |
-4
Президент України пересяде на новий літак до кінця року12 квітня міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко доручив посилити заходи щодо забезпечення безпеки польотів в Україні після загибелі президента Польщі Лєха Качиньського у авіакатастрофі під Смоленськом. Будуть запроваджені додаткові заходи контролю при ухваленні рішення про виліт і посадку повітряних суден української цивільної авіації.

Очевидно, що посилення контролю безпеки торкнеться і Державіапідприємства «Україна», яке забезпечує перельоти вищих посадових осіб країни. Тим більше, що цього року закінчується термін експлуатації Ту-134А-3, а у наступному — Іл-62М, яким зараз користується вище керівництво країни. На їх зміну повинні прийти «продукти» європейського консорціуму Airbus S.A.S — літак A-319 CJ.
Як повідомив представник бюджетного комітету Верховної Ради Павло Жебрівський, до кінця року він має надійти у розпорядження України. Властям залишилося заплатити за нього суму, що залишилася. За словами народного депутата, сума траншу складає понад 100 млн. грн. Точну цифру Жебрівський не зміг назвати, оскільки станом на вчорашній день проект держбюджету на 2010 рік не надходив у парламентські фракції.


Ще у 2007 році Кабінет Міністрів прем'єра Віктора Януковича видав постанову про виділення коштів на закупівлю двох зарубіжних літаків. Було вирішено купувати повітряні лайнери за схемою фінансового лізингу. У тому ж році на першу частину траншу для придбання A-319 CJ у держбюджеті було передбачено 130 млн. грн.


Передбачалося, що бюджетні кошти виділяються Державіакомпанії «Україна» для внесення платежів за договорами фінлізингу і введення літаків в експлуатацію.


У 2008 році вже уряд Юлії Тимошенко своєю постановою виділив наступний транш у 190 млн. грн. Ці кошти були виділені як на виконання договору фінансового лізингу літака A-319CJ, а також для попередньої оплати за договором щодо придбання двох літаків Ан-148 безпосередньо у вітчизняного виробника, пише «Дело».


Раніше екс-голова Державного управління справами Ігор Тарасюк повідомляв, що літак A-319 (він мав надійти у державіапарк ще у 2008 році), який отримає державний авіапарк, обійдеться держскарбниці у $68 млн.


Для порівняння: Вірменія заплатила за аналогічну машину $45 млн. Заощадити вдалося завдяки позиції вірменських властей, які придбали чотирилітній, а не новий лайнер. Тарасюк також підтвердив, що для потреб вищої влади, крім цього, передбачалися будівництво і введення в експлуатацію двох Ан-148. Однак держава не змогла забезпечити виробництво літаків. Вартість літака Ан-148 складає приблизно $23 млн.

Джерело

П.С. Безпека вимагає бабла ...

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.