,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Ярославський: Суркіси вкрали футбол
  • 4 апреля 2010 |
  • 02:04 |
  • URUZ |
  • Просмотров: 27120
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
0
Суркіси повинні продати "Динамо", або Григорій Суркіс має залишити посаду президента ФФУ, щоб не чинити тиск у таких матчах - на суддів, на команди, на тренерів. На всіх...

Президент ФК "Металіст" Олександр Ярославський в інтерв'ю газеті "Сегодня" розповів про зміну свого ставлення до братів Суркісів після матчу "Металіста" із київським "Динамо"

- Олександр Владиленович, після матчу з "Динамо" ви заявили: "У вболівальників вкрали футбол". Що ви мали на увазі? Який сенс вклали в ці слова?

- Вперше на домашньому матчі "Динамо" зібралося стільки людей. Зазвичай на них приходить від 500 до 1000 чоловік. На цей раз, по-моєму, люди навіть на гілках дерев сиділи. Ви бачили, що коїлося. А після вилучення Девіча вболівальники почали розходитись. Пропала інтрига. Все ж таки футбольні люди і всі розуміють, що таке прибрати з поля провідного футболіста. Я впевнений, що з таким ставленням Суркісів до "Динамо", до футболу...

- Ви сказали, Суркісів - не Суркіса?

- Обох. Я їх не розділяю. Так ось, з таким їхнім ставленням до футболу у "Динамо" вболівальників взагалі не залишиться. На матчі за участю "Динамо" просто ніхто ходити не буде.

- Як на вас, Девіча не було за що вилучати?

- Та це не тільки по-моєму. На всіх каналах передають відео: Девіч не торкнувся Михалика. А Ігор Суркіс ще запевняв після матчу, якісь незграбні заяви робив, що Нінковічу нібито зламали ногу в двох місцях. А там і удару немає. Я не кажу, що футболісту повинні були зламати ногу - слава Богу, що цього не сталося. Але ці ведмежі спроби президента "Динамо" виправдатися .... Видно, відчував, що картки не було. На повторі видно: рука Девіча навіть до грудей Михалика не доходить.

- Тобто, кажучи "Вкрали футбол", ви адресуєте ці слова президента ФФУ Григорію Суркісу і його братові - президентові "Динамо"?

- Звичайно! А хто ж вкрав футбол? Скажіть мені! Сидить президент Федерації футболу на матчі рідної команди. Якщо він так любить футбол (як він каже, беззавітно) ... Як ви думаєте, любить він "Динамо" чи ні? Він його обожнює! Так от, чи може він бути об'єктивним, коли результат матчу здатний вплинути на те, хто посяде перше-друге місця в турнірній таблиці - місця, які є перепусткою в Лігу чемпіонів? Звичайно, не може. Та ж сама ситуація була і з Добромилем (матч з ФК "Львів") торік. Загнали нас у "город" ...

- Що з цим робити?

- Або вони повинні продати "Динамо", або Григорій Суркіс має залишити посаду президента ФФУ, щоб не чинити тиск у таких матчах - на суддів, на команди, на тренерів. На всіх. Я, поки сам не переконався, дуже акуратно ставився до таких речей. І, скажу відверто, думав, що можливі якісь варіації, що ситуація може змінитися. Життя показало - золота середина наразі неможлива. Треба або туди, або сюди, а туди-сюди - не вийде.

- Чи висловлювали ви особисто це братам Суркісам?

- Якщо б я почав висловлювати їм після цього матчу, не знаю, що б я наговорив. Тому я взяв паузу, щоб дати нервам заспокоїтися. Ніколи в нас не буде футболу, якщо будуть такі речі творитися. Ніколи! Люди ніколи нам не повірять, що ми щиро хочемо чесної видовищної гри. Хіба вболівальники прийшли подивитися на те, як "Динамо" бере три очки за рахунок таких дешевих трюків? Люди ж прийшли подивитися футбол! І вони дивилися футбол до 37-ї хвилини, поки їх просто не "надули". А потім стали розходитися. Вболівальника не обдуриш!

- Ви будете щось робити, щоб президент ФФУ залишив свою посаду?

- Я висловив свою думку. І можу вплинути тільки своїми словами. Більше ніяк. Я не голосую за Суркіса на конгресі ФФУ. Після того, що я побачив, двох думок бути не може. Досить "надувати" українського вболівальника. Він не винен в тому, що "Динамо" хоче будь-якими засобами - адміністративними, якими завгодно - постійно завойовувати золоті медалі. Рахунок 1:0 на 37-й хвилині ще нічого не значив. Ми теж вигравали на полі "Шахтаря" 1:0, але потім програли 1:2. І "Шахтар" на нашому полі вів, а потім Олійник забив, і матч закінчився 1:1. Повторюю, рахунок 1:0 на 37-й хвилині нічого не означав. Але, щоб забезпечити гарантовані три очки, провернули такий брудний трюк.

- Ви будете лобіювати питання, щоб і клуби брали участь у виборах президента федерації?

- Я роблю те, що можу, до чого дотягуються руки. Я не любитель скандалів. Займаюся "Металістом" і вважаю, що він вносить вагомий внесок у розвиток українського футболу. Цим і буду продовжувати займатися. Звичайно, я буду жорстко виступати проти всіх цих фальсифікацій і крадіжок у футболі. Але агітувати - давайте проголосуємо за це, давайте станемо членами того-то - я не стану.


ссылка

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.