,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Росія готова підтримати "розумні" санкції проти Ірану
  • 3 марта 2010 |
  • 08:03 |
  • YoGik |
  • Просмотров: 25458
  • |
  • Комментарии: 4
  • |


Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв не відкидає можливості застосування санкцій проти Ірану, оскільки ситуація там деградує, але ці санкції повинні бути виваженими, розумними і не спрямованими проти цивільного населення.
"Іран - важка тема, зараз практично будь-які мої переговори з європейськими колегами, з американськими колегами так чи інакше виходять на Іран. На жаль, за останній час ми не просунулися вперед - навпаки, ситуація деградує", - сказав Мєдвєдєв на спільній прес-конференції за підсумками переговорів з президентом Франції Ніколя Саркозі.
"На жаль, ті настанови, які ми здійснюємо серед іранського керівництва, наші заклики працювати за мирною ядерною програмою під контролем міжнародного співтовариства поки результатів не дали", - сказав глава російської держави.
"Ми оптимісти, і ми не втрачаємо відчуття того, що ми можемо досягти успіху. Тим не менш, якщо не вийде, я вже про це неодноразово говорив, Росія готова разом з іншими нашими партнерами розглядати питання про введення санкцій", - заявив він.
За словами Мєдвєдєва, ці заходи необхідно ретельно продумати.
"Санкції повинні бути виваженими і розумними, ці санкції не повинні бути спрямованими проти цивільного населення, і ці санкції повинні знаменувати найбільш крайню форму, за рамками якої вже неможливий діалог", - вважає президент РФ.
За його словами, зараз відповідні ініціативи обговорюються.
"Ми готові до того, щоб продовжити обговорення цього питання з нашими партнерами, хоча, звичайно, бажано цих санкцій було б уникнути", - наголосив Медведєв.
Як повідомлялося, 24 лютого МЗС Росії заявило, що Москва не підтримає запровадження санкцій проти Ірану, якщо вони призведуть до ізоляції цієї країни.
"Ми не працюватимемо над санкціями або заходами, які приведуть до політичної, економічної або фінансової ізоляції цієї країни", - сказав заступник директора відділу з безпеки та роззброєння МЗС РФ Олег Рожков.
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху раніше виступив за введення жорстких санкцій стосовно Ірану, зокрема, нафтового ембарго. На його думку, ембарго має бути оголошено, щоб зупинити атомну програму Ірану, навіть якщо Рада Безпеки ООН не погодиться на посилення санкцій проти Тегерана.
У свою чергу, держсекретар Гілларі Клінтон повідомила, що США залишаються прихильниками мирного вирішення іранської проблеми.
Тим часом, Рада безпеки ООН може ввести нові санкції проти Ірану вже наприкінці березня або на початку квітня, повідомила ізраїльська газета Haaretz 26 лютого.
Західні країни підозрюють Іран у розробці ядерної зброї, але Тегеран категорично відкидає ці підозри, заявляючи про мирний характер своєї ядерної програми.
У лютому Махмуд Ахмадінежад оголосив Іран ядерною державою, повідомивши, що країна може збагачувати уран до рівня в 80%.
Після заяви іранського керівництва про отримання першої партії високозбагаченого ядерного палива Франція і США повідомили про намір вимагати введення нових санкцій ООН проти Ісламської Республіки.

Росія готова підтримати "розумні" санкції проти Ірану

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.