,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Поза межами можливого
  • 24 февраля 2010 |
  • 03:02 |
  • Stiff |
  • Просмотров: 33731
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
Поза межами можливого
21.02.2010 17:02
Довго не вірилося. Навіть, коли переглядав третій відеоматеріал не міг йняти віри, що таке можливо. Доросла жінка прийшла в дитячий садочок, щоб воювати з дітками, щоб вказати малюкам на їхнє неправильне походження і їхні «неправильні» імена. Всім Машам, Мішам і Лізам доросла пані порадила пакувати валізи і «їхати в Московію».

Вона рвучко пересувалася авдиторією і віталася за ручку зі всіма дітками, запитуючи як вони звуться. Щойно поважна пані похвалила Юрчика за правильне ім’я і назвала його хорошим хлопчиком, але відразу спалахнула гнівом, заламуючи руки, почала паплюжити ім’я дівчинки, котра назвалася Лізою. Доросла пані, ані на мить не задумалася, що перед нею дівчинка із дитячого садочка, відразу продекламувала: «Лиза, це від слова лизати. Був колись такий паскудний жіночий журнал «Лиза». Напевно важко собі уявити стан тієї дівчинки, котру ображали перед усією групою, перед усіма дітками, ображала доросла жінка, а її вихователі запопадливо заглядали тій до рота. Казус стався з малим Мишком, який за домашньою звичкою назвав себе Міша. Доросла дама, позбиткувавшись над малечею, вирішила спитатися діток, як їм більше подобається називати цього хлопчика і дітки хором прокричали «Міша». Це розлютило дорослу пані і тут на допомогу їй нагодилася вихователька, яка казенним голосом прикрикнула на діток, даючи зрозуміти, що поважній тьоті буде приємно, коли вони їй збрешуть.

Візит дорослої дами в садочок з метою висміяти і образити тих нещасних малюків, які мають «неправильні» імена, не вкладається у здорову логіку і свідчить про її не повну психічну адекватність. Депутатці Львівської обласної ради Ірині Фаріон, а це саме вона відвідала дитячий садочок, виявилося замало «п’ятихвилинок ненависті» в сесійній залі, недостатньо постійних шоу на ЛТБ. Вона вирішила охопити «свободівською» пропагандою навіть найменшеньких. Хоча погодьтеся, в здорову голову така думка не прийде.

Трохи задумався, чому в нашому суспільстві можливі такі брутальні випадки знущання над дітьми, чому найбільш аморальні вчинки не зворушують нас більше? Відповіді однозначної не маю. Але все ж напевно тому, що ми на все реагуємо мовчазною згодою, або обурюємося у себе на кухні, або ж у вузькому колі друзів. Ми все віддаємо на відкуп таким активістам, як пані Фаріон. Ми ніяк не збагнемо, що при мовчазному потуранні громадянське суспільство нам ніколи не засвітить, а державні закони у нас і так не працюють.

Якщо у наших державних службовців від освіти і правників лишилися хоча б рештки совісті, то вони негайно мають призначити службове розслідування за фактом знущання над дітьми в дитячому садочку. Директор і причетні до цієї історії вихователі мають бути відсторонені від виконання своїх обов’язків. Результати розслідування треба оприлюднити якнайшвидше. А батьки Лізи, Міши і Маші мають подати в суд на пані Фаріон і принаймні добитися відсторонення її від викладацької роботи. Пані Фаріон, якщо навіть залишити осторонь морально-етичні норми, порушила масу статей українського законодавства і їй будуть потрібні дуже добрі адвокати. Якщо ж цього не станеться, то гріш ціна нам, львів’яни.

Моральне здоров’я суспільства можна оцінити за ставленням у ньому до сиріт, старих, інвалідів і… дітей.

Відео на сайті www.vgolos.comКоментарии:

Міша, саме Міша21-02-2010 18:25

Шановний пане Василь, я не знаю, на що розраховувала ця жінка з (мокальским?!) ім'ям Ірина (як воно буде українською?), але завдяки інтернету весь Світ побачив (і зараз бачить) це знущання над дітлахами. Не можу казати за весь Світ, але мої чисельні друзі на Сході України дивляться на це "буйство фантазії" у Львові, як на якесь полювання на відьм у середньовічному Львові, а "відьми" у данному випадку - це українськи малюки. Що це? Яка може бути программа по обміну дітлахами між Сходом та Заходом? Зараз це бачать всі. Які батьки зі Сходу погодяться на перебування своїх дітей у Львові, якщо там буйно квітне нацизм? Про яке єднання може йти мова? Пані Фаріон продемонструвала всім це "єднанння" - гидке образливе знущання та підпорядкування. Це черговий потужний удар по єдності України, це черговий крок до прірви розподілу держави. Ну що скажеш, працоьвита жіночка, якої Бог не дав ані краплі розуму. Виправдання цьому немає. Залишається тільки уявити собі, як ця "пані", спілкується зі своїми студентами. Жах, але це дійсність і це сучасний Львів у ХХI ст. Яка там Еуропа, яка там еуропейська нація? Нацизм - це так. Це як раз воно і є. Прикро, дуже прикро.

Unique21-02-2010 20:28
Чи довго ще вам гріш ціна?
Судячи із підтримки слабоумного юродивого в першому турі та покірного голосування за Януковича в другому, яке вони ієзуїтськи-цинічно-лицемірно і сором'язливо назвали чомусь "противсіх" (тупа така, на відвертих ідіотиків розрахована, кірзова брехня кірзових зрадників) - ветеранів НКВД в середовищі націоналістів-квасних патріотів -більшість.
Щось на зразок Івченка - голови КУНу.
На мерседесі.
Ще один "щирий українець"...
Гірко-гірко розчарувало мене Княже Місто Лева, не П'ємонт, а відстійник стукачів-сексот.
Так що гріш.
В базарний день. Ссучила місто совдепія.

Лучанин21-02-2010 20:56

Ю.Василишину. Якщо пані Фаріон є типовим представником львівської громади, то говорити про якусь культуру чи патріотизм цієї громади досить самовпевнено з вашого боку. Невже не розумієте, що подібною маячнею ви компрометуєте не лише себе, а всю Західну Україну. Чому інші повинні страждати із-за ваших комплексів, "патріоти" блін.


Ю. Василишин лучанину21-02-2010 21:14

Знаєте, я не вигороджую п. Фаріон. Вона дійсно вчинила неетично. Але мене обурює заказний характер статті. п. Расевич, очевидно, задіяний в кампанії дискредитації партії "Свобода". Чомусь він і іже з ним мовчали щодо педофільського скандалу навколо БЮТ, а там крапки над і не поставлено. Так п. Фаріон слід вибачитися перед дітьми та їх батьками. Але, як і в попередніх коментарях, зауважую дуже вже комуністичні вуха стирчать за цією статтею!!!


Oyle21-02-2010 22:28

to Зорро
Провокація це чи ні це буде зрозуміло з того як прореагує решта "Свободи" на цю подію - щсь тоді і поговоримо (о Ви і пишете про це). А так, то це клініка... Галицькі патрійоти, з розряду тих що ідійоти...

to Міша, саме Міша
Імя Ірина москальське? Чоловіче, Ви думаєте що пишете - воно грецьке.
Ну а стосовно заборони "Свободи" - це лише один її представник... Хоча вплив Свободи на фоні розмов про скажену корумпованість її представників у Тернополі і Львові і так падає...
А діток ображити таки було тупістю, крайною тупістю...


Unique21-02-2010 22:56

Patriotism is the last refuge of a scoundrel. Dr.Samuel Johnson's
(Патріотизм - останній притулок мерзотника-ків...)
Ви співставте слова і вчинки, слова і наслідки тих вчинків для України, щоб зрозуміти тупу профанацію боротьби за Україну наших квасних патріотів єдино з метою якось приховати і оправдати запеклу їх бротьбу проти України.
Найбільший успіх інквізиторів та російського фашизму, найостанніша ступінь звиродніння, оскотиніння і здичавіння...
Ось чому називаю їх і "галицькими донбасянами" і "віруючими-побожнпми щирими чекістами", і "ветеранами НКВД", стукачами і шнирями, запопадливими прислужниками російського фашизму, найнебезпечнішою соціальною патологією.
Зрадники і потомственні прислужники російського фашизму продовжили тимчасове перебування на волі обох Вікторів, за що вони й боролися відчайдушно, і саме їх ієзуїтськи-цинічній збоченості відморозків завдяки - паузу вони й отримали.
Саме вони й забезпечили вибір, який влаштовує або очевидних телепнів, або відвертих відморозків.
Але щоб надовго - то не думаю...
Богдан22-02-2010 01:10

Замість піднімати, або хоча би зберегти економіку Львіщини наші нац.-мудаки масово їздили на Схід вимахувати прапорами і своїми дебільними гаслами розпалювали протистояння до українства, яке щойно зароджувалося. Хмара із Шкілем та УНСОвцями марширували по Криму і добре спричинилися до розвитку ідеї сепаратизму. Зараз естафету маразму прийняла пані Фаріон.

Василю, ці діти справді Міша і Ліза – близнюки, етнічні росіяни. А ще у цій групі 4-річних малюків є англомовна американочка. Я знаю реакцію дітей, бо в цей день забирав із садка внука, котрий також був «жертвою» фаріоно-педагогіки. Повір, що діти зовсім не травмовані, це лише нас то дістало і прикро за ту агресію. І не треба чіпати виховательки – цілком хороший і кваліфікований спеціаліст.

Однак ідея добра – заборонити всіляким стурбованим лізти до дітей. Принаймні зберемо підписи батьків і заборонимо подібні демарші через органи влади. Бо на суд надії мало – нацики лише зроблять собі на тому зайвий піар. Взагалі-то уроки мови потрібні, але у виконанні адекватних людей.


Vinaf22-02-2010 10:30

Справді ганебна ситуація. Маємо двох людей Ірину Фаріон – активного члена Комуністичної партії за часів СРСР та п. В. Расевича який в університеті був активним комсомольським діячем. Найстрашніше в цьому є те що ті дві людини в радянський час активно діяли на основі інших ідеологічних засад.


Андрій22-02-2010 12:22

Ви нібито й все правильно пишете, пане Василю, не врахували лише єдиної дрібнички. Вся партія ВО Свобода (раніше СНПУ) була створена як провокаційний проросійський проект на відповідні гроші. Пані Фаріон, Тягнибок тощо лише тупо відробляють проплачене бабло. Їм саме і йшлося про таку реакція. А хвиля піде далі, перетворюючись на цунамі на російських телеканалах. Не виключено, що прозвучить інтерпретація - істязание рускава населенія в Украіне. Пряма підстава для безпосереднього силового втручання.


Роман Дубасевич22-02-2010 13:14

І за цей дрейф у право нас мала б найбільше боліти голова. Виступ п. Фаріон викликає цілу гаму емоцій. Перше, без сумніву, обурення маніпуляцією дітей. Але вони вели себе настільки адекватно, що їхня щирість тільки підкреслювала абсурдність вимог дорослої пані. Наче в казці про Івасика Телесика і Бабу Ягу. Але праведний гнів у мене змінило відчуття глибокого смутку. Коли бачиш, чим можуть закінчитися початково леґітимні прагнення захистити українську мову та культуру від марґіналізації. Такий радикальний імпульс і представники загрожує їй марґналізацією ще більшою. Чи потрібні ще докази саморуйнівних тенденцій націоналістів?


О.С.22-02-2010 13:47

Я принципово проти того, щоб до дітей органи освіти допускали людей з вулиці (навіть депутатів Європарламенту) - принаймні без попередньої згоди батьків. Необхідну виховну роботу мають вести вихователі дитсадка, що принаймні теоретично мають необхідну відповідну психологічну підготовку, проходять медогляди і т.д. Щодо пані Фаріон, то вона хоч і викладає у вищій школі, не має відповідної підготовки для роботи з дітьми. Допуск її у дитсадок є службовим злочином. Не кажучи про те, що вона повинна була б пройти попереднє обстеження у медиків (включаючи психіатра).

Зрештою, я зауважив, що з Василем по суті погодилися навіть ті коментатори, що завжди дотримуються радикально-націоналістичних поглядів. Мабуть, усе таки є певні межі людяності, які в нашому суспільстві не дозволено переступати нікому.Степан Спокійний22-02-2010 13:54

Під час перегляду відео я не вірив своїм очам. Це просто якийсь сюр! Перший раз мав нагоду побачити й почути Фаріон наживо... Та її треба тримати подалі від дітей, незалежно від того, чи то Юрчик, чи то Ліза!
Не знаю, яку реакцію "неЛиза" очікувала після цього заходу, але її неадекватним діям (незалежно від політичної приналежності) потрібно дати адекватну оцінку! Причому негайно!

Тому підтримую тези, котрі порушив автор.
Дискусію треба проводити далі. Але без
особистих порахунків, як це часто є у коментах.
Такі сюжети призводять, на жаль, до того, що школярі зі Сходу України під час прогулянки по Львову питають: "А це правда, що у Львові падають балкони на тих, хто говорить російською?" Без сумніву, багато батьків не із Зх.України також мали можливість переглянули це дитсадкове кіно і отримали чергову порцію для плекання старих байок. Тут і російської помочі не треба.. Тепер схоже, у якісь "балконні теорії" скоро почнуть вірити ще й місцеві школярі, маючи з дитсадка зафаріонений страх власного імені...
Геть неадекватів від дітей! Вимагаємо реакції на відповідному рівні!


з Поділля22-02-2010 15:39

Подивився відео....

Але то вже й дурновата баба!

Якби вона все це - свої коменти стосовно Міш, Ліз, Віть (доречі, а чому це вона прикусила язика на коментуванні "Віті"?! Невже політкоректність? Чи все таки злякалася...?)- сказала про дорослих і серед дорослих, то можна було б лише покрутити пальцем біля скроні...в Верховній Раді ще й не таке почуєш. Але як можна так себе вести з дітьми?!
Хотілося б вірити, що мовчання співробітників дитсадка в момент знущання над тими декількома дітьми пояснюється тим, що їх самих застала зненацька така поведінка п.Фаріон, а також притаманим низовим бюрократам низькопоклонство перед будь-яким начальством...
Але наскільки вірогідна ситуація, що проста вихователька або навіть директор дитсадка в ось такий момент коментування імені Ліза вступилася б за дитину і сказала б п-ні Фараон або будь-якому інщому гостю з облради (будь-якого іншого вищого органу): "Пане/пані! Зупиніться! Так не можна з дітьми."?! Для цього потрібно мати мужність. Та чи варто очікувати її від працівників дитсадка, якщо й більш поважні мужі мовчки кавтали нісенітниці від Ющенка (решту політиків з усіх політтаборів не перераховую лише заради економії місця)?!


ТУРИСТ22-02-2010 17:03

Святкування свята української мови у Львові 19 лютого були не менш вражаючими, ніж вибори президента в Україні. А спосіб захисту української мови досить оригінальний, хоч результат у виконанні таких „захистників“ був прогнозованим.
В черговий раз виникає питання -кому потрібний такий захист? -чи ми настільки дурні, що маємо таких депутатів і президентів?
Реакція російських ЗМІ уже Є. Наша обл рада – мовчить.

З боярського роду22-02-2010 21:54

Пані І.Фаріон давно мала б бути пацієнткою О. Фільца на Кульпарківській. Вона достойна повною мірою такого рівня. От послухаєш її сентенції і міркуєш : чи то вона хоче нас всіх української навчити, чи виховати відразу до неї?! А, насправді, дама є неадекватною, яку надзвичайно "люблять" її студенти(чомусь мовчать?). Вона вилизує кожне слово, кожну фразу когось, а сама не усвідомлює, що не пробує когось робити дебілом, бо сама давно вже досягла цього рівня! Ганьба доцентші Фаріон!!!


12322-02-2010 22:43

Vinaf

Тойоти Ландкрузери та Лєксуси свободівської керівної верхівки говорять, що вони не проти лібералістичних, матеріалістських цінностей - цінностей світу цьoго.

Українському народові вони готують зовсім інше...http://www.vatra.org.ua/

Вони себе уявили по Донцову ініціятивною меншістю, котра буде керувати розгнузданим бидлом - українськими лохуватими виборцями в українському третьму рейху .Хайль Свобода23-02-2010 09:52

Найгірше в цій історії - не дії Фаріон, їі треба лікувати або до буцигарні, а те що виховали нове покоління термітів, які не соромляться бути відвертими нацистами. Досить гратися в демократію - якщо хочемо будувати рейх, то давайте - Европа нас підтримає...


до терміта23-02-2010 09:54

Оце і є фашистське мислення: якщо для вирішення національної проблеми, то ж можна будь-якими засобами. Суперпатріотичність дозволяє усе. Не подобаються чужинецькі імена - ідемо в дитсадок і кажем альонам забиратися в Росію. Невже ви не бачите власного ідіотизму? Діти російських батьків прийшли у вишиванках на свято української мови, а навіжена тіточка, яка окрім своєї навіженості нічим не може похвалитися і нічого по суті не зробила для України, свідомо знущається над ними і протиставляє їх усім іншим - замість того, щоб максимально залучити їх. Національність, навіженість і безтямність Фаріон і інших свободівців не є їхньою заслугою, яка б давала їм патент на вседозволеність. Вони є або свідомими провокаторами, або просто тупими ворогами нормального українства.


Wawa Baczynska (2)23-02-2010 12:21

Я не розумію – де найменше почуття гідности до інших? Де найбільш елементарне знання педагогії чи психології? Це -- професор університету в Україні?
Я не розумію – де були учителі / опікуни цього садочку, чому вони це не перервали? Всі нараз стали німими! Яке це вміння захисту дітей, котрих Вам на кілька годин передали родичі із доброю вірою про опікування їхніх найдорожчих?
Я не розумію – хто ці журналісти та записувачі? Чому Ви миттю не відмовилися бути співучасниками цього прикрого та шкідливого учинку? Це би був найкращий приклад гідності Вашого поняття свободи слова.
Я не розумію – а що , якби це була Ваша дитина? Як би Ви їй вияснили, що сталося?
Я добре пам'ятаю як після 09.11 тодішній президент США сказав « Я не розумію, чому вони нас так ненавидять.» Думаю, що такі події вияснюють, чому схід України не позбувається своїх стереотипів про Галичину.
Я не розумію – яка Ваша особиста професійна відповідальність до, так Вами всіма окричених, понять захисту гідности людини та відповідальности свободи слова?


Віталій23-02-2010 14:57
Взагалі серед викладачів української мови і літератури в непрофільних ВИШах навіть в радянські часи було повно таких радикалів.
А так - можна зробити кілька висновків. 1. Коли ФІЛОЛОГ каже, що ім"я ЛІЗА походить від "лизати", її треба виганяти з роботи. 2. Ця асоціація виникає лише у людей з певними проблемами, бо обмовка за Фройдом чиста. У тітки не все в порядку з головою і трохи нижче теж.
3. Уявляю, щоб вона це ж саме сказала, наприклад, англійській королеві. Тоді б "командос" з 22-го полка САС з нею чемно поговорили.
А взагалі ще покійний Григорій Петрович Клімов колись писав, що будь-який радикальний націоналізм - це хвороба. А хворобу треба лікувати, і точно - хворих не можна підпускати до дітей.

http://www.zaxid.net/blogentry/59871/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.