,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У нас тут Україна, Борисе Абрамовичу, Україна!
  • 18 февраля 2010 |
  • 12:02 |
  • bayard |
  • Просмотров: 45915
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
0
Сьогодні прочитав звернення Бориса Березовського на сайті УП. Спочатку не планував якось на це реагувати. Але тут троюрідний брат, якому через декілька днів буде вже 23 роки, по скайпу кинув посилання на статтю з питанням, чи читав я її.

Добре відомо, що Борис Абрамович людина дуже неординарна, надзвичайно обдарована, з блискучим рівнем знань та ерудиції, але при цьому рідкісний авантюрист. Він примудрявся років з п'ятнадцять реально впливати на внутрішню політику не тільки Росії, але і багатьох інших країн колишнього Радянського Союзу. Але політичні еліти досить суттєво змінилися за цей час та і його фінансові проблеми даються взнаки. Отже нічого дивного в тому, що жахливий БАБ, на якого до цього часу в Росії ще роблять спробу списувати всю активність опозиції режиму Путіна, насправді вже мало на що впливає. І хоча б тому можна було на його опус не звертати уваги. Але він написав таке, на що, насправді, не можна не реагувати. Він обізвав всіх, хто голосував за Януковича, Окраїнним народом. Можна по різному ставитись до тих, хто голосував за Януковича, але усі вони громадяни України. Як до речі, громадянами України є і ті, хто голосував за Тимошенко.

Наша держава, Борисе Абрамовичу, зветься "Україна". І громадяни її є українцями незалежно від своєї національності, віросповідання місця народження та проживання.

В України і без Березовського вистачає виродків, що намагаються розколювати країну, розпалюючи ворожнечу та поділяючи громадян, що мешкають в різних регіонах, на сорти. Тому йому не варто сприяти цьому, настільки по-хамські висловлюючись з приводу вибору українців.

Крім того пану Березовському достеменно відомо, що в Україні на цих виборах, може, як ніколи ще раніше, голосування було не стільки за одного з цих кандидатів, скільки проти одного з них або взагалі проти обох. Тому так вже не поважати розумові здібності тих, хто не підтримав Януковича чи Тимошенко, не варто. Результат цих виборів – це лише оцінка громадян України щодо того, кого з двох кандидатів в Президенти України вони вважають більш поганим та небезпечним для нашої держави. Пальма першості в цій номінації дісталась пані Тимошенко.

І не слід пану Березовському так убиватися. Хоча, зрозуміло, правий мій родич, який, отримавши мою ствердну відповідь щодо ознайомленням зі статтею Березовського, додав: "Взагалі не розумію, яке відношення він має до України", і потім: "І жодного слова про Тимошенко, начебто він не зацікавлений в ній". От тому що зацікавлений, тому той опус і був написаний.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.