,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Промова Тигрюлі до народу
  • 14 февраля 2010 |
  • 16:02 |
  • rumas |
  • Просмотров: 115389
  • |
  • Комментарии: 14
  • |
-1
Промова Тигрюлі до народу


Доброго вечора, дорогі мої! Раніше я говорила «любі мої», але тепер кажу «дорогі», бо тільки я знаю, як дорого ви мені обійшлися. Чого тільки стоїли всі ці співаки, які їздили абсолютно по всіх містах і селах, я вже не кажу про рекламу і білборди! Добре, що хоч земельні акти видавались за державний рахунок і бріфинги проводилися в Кабміні. Але який результат? Завершився другий тур виборів, а результату нема.

Шість днів я думала, що пропало всьо і прийдеться навіть продавати колекцію «Луї Віттонів», щоб розсчитатися з боргами. Але тут прийшов Турчинов і переконав мене. Тепер я не маю жодного сумніву, що ми з вами перемогли.

Промова Тигрюлі до народу


Турчинов розказав мені, що ми не втратили жодної миті. Як тільки я в неділю після закінчення виборів сказала, що треба боротися абсолютно за кожний голос, явка на Тернопільщині підскочила на 5 процентів, а деякі дільниці взагалі не закривалися до півночі. А в цей час наші опоненти, як і в 2004 році, займалися фальсифікаціями. Наведу тільки один приклад, і вам все стане зрозуміло. Нам вдалося затягнути підрахунок голосів на одній з кримських дільниць, і поки окружна комісія відмовлялася приймати документи, наш голова комісії підмалював нолік до результату Януковича. І на цьому участку в Януковича вийшло 780% голосів. Хіба це не фальсифікація?

Промова Тигрюлі до народуЯ абсолютно впевнена, що в цілому по Україні фальсифікації складають більше одного мільйона голосів. Але ви поки цю цифру не запам’ятовуйте, бо раптом виявиться, що Янукович відірвався на 2 мільйони, і тоді я вже буду казати про 3 мільйони фальсифікацій. З цими абсолютно незаперечними доказами я вирішила ідти до суду.

Я дуже добре знаю, так, як і ви, якість роботи наших судів. Був час, коли я думала, що всі вони вже підконтрольні мені, але виявилося, що в наших судах така корупція, що навіть коли маєш свого голову Верховного суду, це ще нічого не гарантує.

І все ж таки я вирішила боротися. Не піти сьогодні до суду означає здати Україну криміналітету без бою. Бо ви ж знаєте, що насправді бандіт Лозинський – це депутат-регіонал з Донецька, який лише маскувався, одягаючи світер з нашою емблемою. А педофіли – це насправді просто ті, хто любить дітей. Але головне, що вони люблять Україну і мене. Тож, якщо сьогодні ми не захистимо демократію, завтра ми прокинемося в іншій країні, де правлять диктатура і беззаконня. Бо я знаю, як і ви, що єдиним демократом в цій країні є я. І тільки я маю право бути президентом цієї країни.

Промова Тигрюлі до народуМені пофіг, що якісь там міжнародні спостерігачі назвали вибори чесними. Більше того, деяких з них я уже купила, і вони вирішили виступити в суді на нашу користь, щоб доказати, що на виборах в Україні були системні фальсифікації.

Мені пофіг, що всі екзит-поли показали перемогу Януковича. Я уже після першого туру сказала, що всі екзит-поли куплені, крім Національного екзит-полу. Тож мені нічого не стоїть сказати, що тепер і Національний екзит-пол купили.

Мені пофіг, що якийсь там Обама поздоровив Януковича і навіть падлюка Саркозі також. Бо вони ніякі не демократи. Демократ тільки Володимир Володимировіч Путін, який і досі мовчить, чекаючи, доки в Україні переможе справедливість. Недарма ж я йому підхіхікувала!

Промова Тигрюлі до народу


Тільки Путін знає те, що знаємо ми з вами. І я хочу абсолютно чітко це заявити: Янукович – не наш президент. Ось якби ми зробили коаліцію і його вибрали в парламенті, тоді я сказала би, що він наш президент. Але він мене кинув і за це має понести покарання.

І ще одне, що спонукає мене йти до суду. Навіть ще до оголошення остаточних результатів виборів Янукович зробив низку різких антиукраїнських заяв, які прямо суперечать українським національним інтересам. Зокрема, вимагав від мене, щоб я пішла у відставку. Це ж я залишуся і без прем’єрства, і без мандата. Які ж спонсори тоді до мене підуть? І на які гроші далі купувати «Луї Віттони»?!

Промова Тигрюлі до народуФіг йому! Я була і залишаюся з вами. Нікуди вам від мене не дітися.

Промова Тигрюлі до народу

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.