,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тягнибок вимагає від Ющенка список агентів КДБ в українській владі
  • 31 января 2010 |
  • 13:01 |
  • Vova |
  • Просмотров: 37356
  • |
  • Комментарии: 24
  • |
Лідер Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок звернувся до президента Віктора Ющенка з вимогою оприлюднити список усіх агентів КДБ, які працюють в українській владі.


"До президента, який іде, хотілося би висловити побажання. Оскільки він в останні дні своєї каденції взявся за виконання партійних засад Всеукраїнського об‘єднання "Свобода", виписаних у "Програмі захисту українців", логічним було би оприлюднення списків агентів КДБ, якими й сьогодні наводнені органи влади в Україні. Цей крок став би послідовним підтвердженням щирості намірів президента Віктора Ющенка", - процитувала Тягнибока прес-служба його політичної сили.

Політик також висловив задоволення фактом визнання воїнів ОУН-УПА борцями за незалежність України та привітав із цим усіх українців.

"Визнання борців за незалежність України – це не право, а обов’язок влади... Третій президент під закінчення своєї каденції зробив те, що влада зобов’язана була зробити ще 19 років тому, проголосивши незалежність. Ця подія стала результатом безперервного тиску на владу з боку громадськості, українських патріотів, зрештою ВО "Свобода" з вимогою відновлення історичної справедливості", наголосив Тягнибок.

Він також нагадав, що його політсила протягом п'яти років проводила масові акції за державне визнання ОУН-УПА.

"На жаль, президент Ющенко здійснив свій крок, уже фактично втративши свою легітимність. З огляду на те, що наступним президентом буде лояльна до Кремля кандидатура, нинішня ситуація в Україні, на превеликий жаль, нагадує ту, в якій опинилася Українська Народна Республіка на початку 1918 року, а останній указ президента схожий на IV Універсал, проголошений Центральною Радою. Як і тоді, сьогодні Україна опинилася перед кремлівською навалою", - також застеріг Тягнибок.

"Ми повинні зробити усе, щоб наступний президент навіть думати не посмів про будь-які кроки, які були б відкатом назад у площині поновлення історичної справедливості. Лише невпинний тиск, безкомпромісна боротьба, готовність до рішучого опору дозволять зберегти наявні позиції", - додав він.

За словами Тягнибока, "Свобода" вже приступила до формування "національної опозиції", що слідкуватиме аз виконанням цього завдання.

Нагадаємо, напередодні Віктор Ющенко підписав указ про вшанування учасників боротьби за незалежність України - бійців ОУН-УПА, членів формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави Гетьманату, Української військової організації, Організації народної оборони "Карпатська Січ", Української головної визвольної ради й інших військових формувань.

За тиждень до цього президент присвоїв звання героя України провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері.

Тягнибок вимагає від Ющенка список агентів КДБ в українській владі

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.