,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Україна, Росія і Казахстан хочуть створити "зерновий пул"
0
Глави сільгоспвідомств Росії, України та Казахстану для більш активного завоювання світового ринку зерна пропонують сформувати "зерновий пул" Причорномор'я.

Про це заявила міністр сільського господарства РФ Олена Скриннік на Всесвітньому зерновому форумі в Санкт-Петербурзі в неділю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Зволікати не можна, завойовані нашими країнами в останні роки ринкові позиції необхідно підкріпити серйозними інвестиціями в інфраструктуру, створивши міцний фундамент для довгострокової конкурентоспроможності зерна з Причорноморського регіону", - сказала вона.

За її словами, за останні роки експортна політика Казахстану, Росії та України стала більш агресивною, що призвело до зниження частки традиційних країн-експортерів на світовому ринку торгівлі зерном.

Як вважає Скриннік, створення пулу держав - експортерів зерна у Причорноморському регіоні дозволить уникнути волатильності цін на світовому ринку зерна та їх залежності від спекулятивних факторів, створити механізм спільного інтернаціонального управління зерновими запасами.

"Цей прецедент може стати першим кроком у формуванні глобального фонду зерна та прообразом системи управління резервами продовольства", - заявила глава Мінсільгоспу РФ.

Крім того, на її думку, створення пулу дозволить оптимізувати інвестиції в створення зернової інфраструктури, орієнтованої на постачання зерна, як на внутрішні ринки країн-учасників, так і на експорт.

Крім того, глава Мінсільгоспу РФ вважає, що створення пулу дозволить підвищити конкурентоспроможність зерна з трьох країн, а також підвищити ефективність і прозорість зернового ринку.

Виступаючи на форумі міністр аграрної політики України Юрій Мельник заявив, що українська сторона готова обговорювати перспективи створення причорноморського пулу, який буде працювати на світовому ринку зерна.

"Тільки в такому форматі нам вдасться відстояти інтереси не тільки виробників, але і споживачів зерна", - сказав він.

источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.