,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Гороскоп.... Самий прямий гороскоп
-4
Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Овен: Майже весь 2011 рік, представники цього знаку будуть вйобувати не покладаючи рук, спробуючи досягнути нівйобних вершин, на які раніше не сміли навіть зазирнути. Овнам не прийдеться горбатитись за просто так, і в кінці-кінців, доля піздане по ним феєрверком різних чесно зароблених ніштяків. Однак, не варто розраховувати на те, що ви будите мати час попіздаболити і поваляти хуїв, ні. Інтенсивність життя серйозно ускориться, і на перший план вийдуть сім’я, власні спиногризи і справи, які заберуть весь вільний час. А гаряче любиме вами - разпіздяйство, з’їбеться в невідомому напрямку і буде чекати інших часів. Такий ось правильний рік у вас намічається.

Гороскоп.... Самий прямий гороскопТілець: Перша половина 2012 року у Тільців, буде присвячена розйобуванню насущних проблем, та різної іншої хуйні, що залишились з попередніх часів. Тут вам вдасться не вдарити їбальніком в гімно, і з честю вийти з усіх піздатрясок, при чому з позитивним балансом. З кінця березня, ваша кар’єра піде в гору так стрімко, як хуй у солдата що вийшов на дємбєль і побачив голу бабу. Починаючи з вказаного періоду, вас очікує до хуя нових знайомств з нівйобно-мощними, потенційними діловими партнерами. І тут, крім того що торгувати їбалом і показувати серйозність своїх намірів, потрібно вміти вчасно хватати за яйця свій шанс, яких намічається не мала кількість на протязі всього року.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Близнюки: Для Близнюків 2012 рік стане фундаментальним, в якому вирішиться до хуя питань пов’язаних з баблом, соціальним статусом і направленістю подальших в’ябувань. Правда це стосується тільки тих, кого все конкретно заїбало і хто намагається внести зміни в своє існування. Всі остальні, можуть далі чесати яйця і продовжувати пиздувти по життю помірним кроком. Але якщо ви зізріли, то починати зміни потрібно буквально з першого дня, після виходу з новорічного бодуна. Тому що перший квартал року стане піздєц яким багатим на ахуєнні знайомства з впливовим народом, та і зірки в цей час заїбєнять вам плацдарм для успішного захуярювання інновацій і втілення в життя піздатих ідей.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Рак: Ви як і завжди, вирізнятиметеся рідкісним їбанатизмом і здатністю влаштувати срач там де є народу - більше одного чоловіка. Така хуйова вдача може піднести вам декілька уйобіщних сюрпризів, і заставити не один раз викупатись в гімні. Правда, рік Чорного Дракона це не хуйня собача, і він дасть можливість уникнути заслуженого опиздюлювання навіть Ракам, але тільки тим, які здатні переглянути своє відношення до людей і навчаться їх слухати та поважати, ну або хоч би прикидатись шлангом і імітувати з себе нівйобно-культурного типа. Друга половина року, наповнить життя Раків чимось романтичним і світлим, з явно вираженими ознаками полової єблі. А закоханий рак, це зовсім інша людина, що не схожа на хрестоматійну, членестоногу, йобнуту істоту, яку всі звикли бачити.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Лев: У Левів наступає нів’їбєнний період досягнення позахмарних вершин і здійснення всяких інших речей, які ще донедавна вважались ахуєнними, але майже фантастичними.При цьому зліт очікується і на професійному і на особистому фронті. Це буде період запиздюрювання наріжного каменю, в фундамент вашого благополуччя, на декілька наступних років. І якщо все вийде без різних косяків і непередбачуваних крупних піздєців, то ви дійсно станете на стежку, яка веде до трону. І не велика ложка гімна у відро меду: залиште свій похуїзм у минулому, бо він разом з разпіздяйством, є головними передумовами всіх ваших лаж.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Діви: Перша половина року відзначатиметься дикою вйобкою і безкінечним їблашевом за своє майбутнє. Однак зірки до вас ставляться з симпатією і дадуть змогу перемогти та обламати всіх гандонів, що мішають нормально жити. Починаючи з осінні вам, по великому рахунку, стануть по хуй всі старі проблеми, по причині їх зйобування в небуття, і тоді розпочнеться новий життєвий цикл, сповнений різними позитивами і піздатостями, а саме головне – стабільністю в особистому житті, без підозр та найобок по відношенню до другої половини, та без очікування якогось западлянця від неї.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Терези: Весь рік вас буде спасти вміння файно пиздіти, навіть , здавалося б, в не минучих від відхватування піздюлєй ситуаціях, ви умудрятиметесь понарозказувати різної хуйні, в яку всі повірять, і залишитись цілим. Цей козир зіграє нівйобну роль і в налаштуванні мостів з потрібними людьми та можливими партнерами (в тому числі і по половій єблі). Взагалі, рік досить позитивний і повинен принести не мало піздатих моментів, тому що до хуя чого залежатиме від вміння поєднувати думки з поступками, та розраховувати ймовірність настання піздєців або ніштяків, а в цьому Терзи специ. І на останок, багато не бухайте на Новий рік, сюрпризи посипляться буквально з перших днів.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Скорпіон: Цей рік здатний кардинально перепиздячити ваше уявлення про життя і поставити все з ніг на голову. Можливо навіть, що народ відкриє у вашому пізданутому характері якісь ахуєнно-рідкісні позитивні риси, що насправді відповідатиме дійсності. Далі все по звичайному плану, але з маленькими та важливими змінами: вйобування до втрати пульсу, мегацілі і роздавання піздюлін незгідним (правда в основному моральних, з повагою до провинившихся апєздалів). Тому результати року повинні порадувати і дозволити показати хуй всім скептикам, які пророкували вам піздарікі.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Стрілець: Як не дивно, але рік не передбачає особливих піздатрясок і катаклізмів. Можливо це через ваш похуїзм, а може тому що навіть Чорний Дракон боїться зв’язуватись з такими аглойобами як Стрільці. В той же час, у багатьох представників цього знаку, проснеться щось схоже до здорового глузду, і вони навіть почнуть займатись саморозвитком, йобаною філософією, та іншою подібною хуйнею - направленою на вдосконалення власної особистості. Такі речи дозволять вам знаходити спільну мову, як з самими тупими далбайобами, так і ахуєвшими інтелектуалами, що по ідеї має відобразитись у ваших досягненнях різними піздатостями і позитивами.

Гороскоп.... Самий прямий гороскопКозеріг: Доля на кінець повинна заїбатись знущатись над вами, і в якості компенсації піздане ахуєнними можливостями для викарабкування з калюжі гімна і налагодження власного існування. Якщо не будите відверто страдати хуйньою, та не проїбете свої шанси, то все буде заєбісь. І першим в цьому списку значиться розйобування з боргами і обов’язками яких накопилось – з хуєв віз. Далі йдуть такі піздаті речи, як: сім’я, єбля по взаємній згоді (можна сказати що любов), кар’єра і купа бабла, яке, до речи повинно крутитись коло вас в нівйобних кількостях, і його просто треба вміти підняти. І самий чьоткий момент - ви просто здатні відчути себе щасливим чєлом.

Гороскоп.... Самий прямий гороскопВодолій: А ось вам хуй вдасться розслабитись. Правда за чесні в’ябування по їбалу не дають, а навпаки нагороджують. Тому, сука, відпочинете на пенсії, а в рік Дракону хуярьте без будь яких поблажок до себе. Тим більше, що можливо вам прийдеться вчитись чомусь новому, та уйобіщно-складному. В цих речах вам не можна вдарити їбальніком в багнюку і потрібно показати що ви не придуркуватий їбанат, а індивідум здатний до засвоєння самих нів’єбатєльскіх речей. Тяжко спрогнозувати чи всі ці стенання дадуть вихлоп в поточному році, але одназначно - вони не породять піздєців, та підуть вам на користь.

Гороскоп.... Самий прямий гороскоп Риби: Можливо тому що Риби така ж чешуйчата блядь як і Дракон, а може просто тому що до піздіца прущі, але у вас рік має бути як пісня. Особливо багато ахуєнних речей повинно їбанути в останню треть року (4 місяці), хоча позитив вже почнеться після перших ста грам «За Новий рік». Фортуна, в цьому році, сама бігатиме за вами і ставатиме раком в надії совокупитись з представниками Риб. Ваше вроджений шарм і вміння файно пиздіти, буде часто відігравати важливу роль для досягнення поставлених цілей, і в другий половині року може статись так - що ви самі виб’єтесь в начальство. Але слід пам’ятати, що всі ці речи можуть безслідно позйобуватись, якщо ви будите забагато разпіздяйнічати і на все класти хуй.

Источнег

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.