,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


22 червня 1941-го року СРСР здійснив напад, як і Німеччина
  • 11 августа 2012 |
  • 21:08 |
  • norman orx |
  • Просмотров: 1711
  • |
  • Комментарии: 20
  • |
22 червня 1941-го року СРСР здійснив напад, як і Німеччина


Зайдіть до Вікіпедії і переконайтеся самі. Після того, як до четвертої ранку німці розпочали наступ на СРСР, через якихось дві години – о 6.00 того ж таки 22-го червня СРСР бомбардував Гельсинки.

І це – не зважаючи на Московську мирну угоду, яка була підписана після закінчення Рідянсько-Фінської війни 13 березня 1940-го року!

25-го червня 1941-го року, не зважаючи на очевидні поразки на радянсько-німецькому фронті, СРСР бомбардує фінські аеродроми. В результаті того ж дня Фінляндія оголосила СРСР війну та, об’єднавшись з Німеччиною, почала наступ у Заполяр’ї 29-го червня.

Чи має право після цього колишня радянська, а тепер – російська пропаганда говорити про СРСР як жертву нападу? Зважаючи на те, що, як нам люблять розповідати, Сталін після нападу німців замкнувся у власному кабінеті та «завис» у депресії чи не на кілька тижнів, малоімовірно, що напад СРСР на Фінляндію через дві години після того, як сам зазнав нападу Німеччини, було якимось привинтивним ударом. Це, вочевидь, витвір радянської військової бюрократії.

Скоріш за все, на півночі просто не знали, що на країну напали німці, і чітко за планом розпочали агресію проти Фінляндії. Отже, на 22-ге червня 1941-року СРСР планував початок нової війни і аж ніяк не міг вважатися мирною країною.

Після цього, чи мав право СРСР картати Гітлера за порушення пакту про ненапад, коли сам у той же день віроломно порушив мирну угоду з фінами?

І ще один цікавий факт. Про те, як «довго» відкривали «другий фронт» і як «важко» було домовитися із британцями та американцями про спільну боротьбу з німцями.

З 25-го серпня по 17 вересня 1941-го року (подивіться, де тоді були вже німці і в якому стані був фронт) здійснено спільну британсько-радянську операцію з окупації Ірану.

Чого б ви думали, у 43-му спільна конференція проводилася у Тегерані? Насправді Сталін і Черчілль запросили Рузвельта на спільно окуповану територію Ірану. Це вже – бліц-кріг від СРСР та Англії, який остаточно розвіює міф про те, що 22-го червня 1941-го року розпочалась якась там «Велика Вітчизняна війна», і вона буцімто була «справедливою», Бо СРСР лише захищався..

СРСР як розпочав свою участь у Другій світовій війні агресією (напади на Фінляндію, Естонію, Латвію, Литву, Польщу, Румунію тощо), так і продовжив нападати на суверенні країни пізніше.

Власне, пропоную принаймні уважніше перечитати хронологію і менше слухати старі байки, що розповсюджуються з Кремля.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.