,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Антирейдерське звернення до Порошенка підписали понад 100 компаній
+2
Про це повідомив народний депутат від Об'єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко, передає agropolit.

Нагадаємо, що 30 червня 2017 року Фермерське віче у м. Кропивницькому підготувало резолюцію з протидії рейдерству в регіоні. В документі зазначено кінцевий термін виконання — 5 липня. Рішення фермерського віче передали до обладміністрації та обласної прокуратури. Його проведенню передувала спроба силового захоплення агропідприємства ТОВ «Нива-2010».

«Зараз ми працюємо з 20 підприємствами, які втратили бізнес через рейдерів… Ми як депутати зробили все залежне від нас (написали звернення в ГПУ, НАБУ, САП та інші організації) і сьогодні отримали першу відписку з ГПУ про те, що справою займаються, але все спустили «вниз», де ніхто нічого не робить… Понад 100 компаній вже підписали антирейдерське звернення на ім’я президента та прем’єра, щоб бізнес не «кошмарили», не вимагали різного роду «пільги» та платежі», — наголосив він.

Народного депутата доповнив засновник громадської спілки «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько. Він додав, що кількість випадків рейдерства в країні зростає.

«Тому потрібно посилити відповідальність за спроби силового захоплення підприємств. Якщо нас не почують, то наші заходи будуть іншими: ми перекриємо всі вулиці не тільки у Кіровоградській області, а й по всій країні», — підсумував він.

Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.