,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Творчий шлях Тіни Кароль стрімко піднімався вгору
  • 5 января 2019 |
  • 21:01 |
  • polvic |
  • Просмотров: 796
  • |
  • Комментарии: 3
  • |
0
Незабутній голос, шикарна посмішка і пронизливі іскри теплоти в очах. Такий Тіну Кароль знають і люблять мільйони шанувальників.
Вона увірвалася в світ українського шоу-бізнесу з піснею "Вище хмар". Гідно представила Україну на "Євробаченні-2006" з композицією "Show Me Your Love". Її творчий шлях стрімко піднімався вгору. Кліпи, альбоми, концерти, визнання. Біографія Тіни Кароль з одного боку звичайна і проста: сім'я, любов, заміжжя, син. Але це зовнішня оболонка. За ширмою ховаються втрати, сльози і джерело, де можна черпати сили, щоб рухатися вперед.

Дівчинка народилася за межами України, в Магаданській області. Мама мала коріння в Івано-Франківську і незабаром батьки інженери з дітьми переїхала до мальовничих західноукраїнським пейзажам.

Слух і голос у Тіни був з народження. Заняття в музичній школі по класу фортепіано і уроки з вокалу дали свої плоди. Дівчинка проявляла свій артистизм і таланти на шкільних виставах, концертах і творчих вечорах. Отримавши пристойний багаж знань і досвід, молода зірка вирушила підкорювати столицю. Перший трамплін — музичне училище імені Глієра. Легке надходження і бажання вирощувати свій талант, відкрили перед дівчиною нові двері.
Статус солістки Ансамблю Збройних сил України Тіна отримала в 2005 році. Цей період для Кароль став багатий на події. Юрмала – місце, де збуваються мрії. Співачка бере участь у фестивалі "Нова Хвиля" і займає втричі місце. При цьому особисто від Алли Борисівни отримує грошовий приз, який використовує на зйомки кліпу до пісні "Вище хмар". Композиція настільки запала в серця слухачам, що про дівчину заговорили. Її особистість, біографія, стиль зацікавили багатьох.

Нові пісні кружляли голови і зігрівали серця шанувальників. Тіну Кароль запрошують в якості ведучої телепрограм. Вона отримує національні премії і перемагає в номінації "найкрасивіша жінка України", причому два роки поспіль, в 2008 і 2009 році. Вона зірка новин шоу-бізнесу. Її кар'єра і перипетії особистого життя стають надбанням громадськості.
Продюсер Тіни Кароль Євген Огір, виявився більше ніж продюсер. У 2008 році таємне весілля пари вразило українців. Красива церемонія вінчання. Щасливі фото коханих. У цей день було кілька поганих прикмет, про які вже потім згадувала дівчина. Сімейне щастя відбилося на творчості співачки. Ліричні композиції ставали хітами.

Етапність у відносинах Євгена Огіра і Тіни Кароль була послідовною. Спочатку виключно робочі відносини. Потім турбота і дружба. А далі теплі почуття з виникненням любові. У 2008 році у пари сталося дві важливі події: весілля і народження сина Веніаміна. Їх сімейне щастя було таким щирим і чистим, що раптова звістка про страшну хворобу чоловіка Тіни Кароль привела в шок громадськість. Співачка підняла на ноги знаменитих лікарів. Возила дружина за кордон. Все виявилося безрезультатним. У квітні 2013 року Євгенія Огіра, надійного чоловіка і прекрасного батька, не стало. З того часу в неймовірно красивих очах і в тембрі голосу співачки оселилася нотка смутку, яка супроводжує її в кожному виступі. Мудрий і люблячий слухач-глядач бачить це і відчуває.
З чоловіком Кароль прощалася на київському Берковецькому кладовищі. Тіна надзвичайно сильна і мудра жінка. Вона зуміла зібрати себе по крихтах після величезної трагедії. Гастрольний тур "Сила любові і голосу" прошумів по містах України. Шанувальники Кароль оплакували втрату разом з нею. У 2015 році вийшов п'ятий за рахунком альбом співачки "Пам'ятаю", присвячений рідній людині, якого більше немає в живих.

https://clutch.ua/lifestyle/mystory/biografija-tiny-karol-stil-semja-i-byla-li-plastika

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.