,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


СБУ порушила кримінальну справу щодо незаконного тунелю на словацько-українському кордоні
-13
СБУ порушила кримінальну справу щодо незаконного тунелю на словацько-українському кордоні


Слідчі УСБУ в Закарпатській області в п'ятницю порушили кримінальну справу через незаконну діяльність тунелю, виявленого на словацько-українському кордоні, через який здійснювалася контрабанда товарів і, ймовірно, нелегальне переправлення громадян.
Як повідомив прес-центр СБУ, справу порушено за ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 7 років.

У повідомленні наголошується, що під час обшуку цього тунелю оперативники знайшли речі та документи, які можуть свідчити про використання тунелю для незаконного переправлення осіб та предметів контрабанди через держкордон України.

Як повідомлялося, 18 липня на словацько-українському кордоні правоохоронці Словаччини виявили тунель, через який здійснювалася контрабанда товарів. Українські прикордонники і співробітники СБУ знайшли вихід із тунелю на українській території, в 70 м від інженерних прикордонних споруд, біля яких без будь-яких дозволів розміщена приватна садиба.

Виявлено також вагонетки, з допомогою яких із території України до Словаччини незаконно перевозили цигарки.

Джерело: Gazeta.ua

п.с. bellow наші прикинулися шлангами - тіпа нє, не бачили за 70 м. від кордону незаконну будівлю, сука - непомітили bellow

idea пахан поставив правильних людей на кордоні

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.