,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Правозахисник Володимир Широченко:"Дружина підозрюваного у вбивстві судді Зубкова звернулася за допомогою до Президента України"
+1
Вельмишановний Вікторе Федоровичу!
Звертаюсь до Вас з приводу незаконного затримання та звинувачення моїх чоловіка та сина у тяжкому злочині, до якого вони не мають ніякого відношення.
Свою підтримку до Вас як до президента-реформатора України мій чоловік свого часу публічно наголошував в різних ЗМІ, в тому числі і в Інтернеті. Я вважаю , що саме відкрита та активна життєва позиція мого чоловіка та підтримка Ваших починань по боротьби із корупцією стали приводом для активного переслідування нашої родини з боку корумпованих посадовців. Так, на мого чоловіка за останні 15 років було скоєно чотири замахи на життя, відносно нього, порушувалось пять кримінальних справ, зруйнована частина нашої власної квартири, а все майно, у тому числі і нашої малолітньої дитини, було вивезено на машинах у невідомому напрямку і яке ми не можемо отримати досі.
Корумповані посадовці Шевченківського району м.Києва за фінансовою підтримкою та в інтересах представництва закордонної фірми вдалися до шахрайських, грабіжницьких методів до нас.
Після публічних звернень до Вас через ЗМІ мого чоловіка, посадовці вдалися на останній крок, сфальсифікувавши та висунувши проти мого чоловіка та старшого сина звинувачення у вбивстві судді Зубкова.
Незважаючі на той факт, що мій чоловик ні від кого не ховався та вів відкритий образ життя, працівники УБОЗу м. Києві використовували жорстки методи затримання, увірвались до квартири, побівши вікна та двері, розбудивши на налякавши весь дім.
Не висунувши проти нас ніяких звинувачень.вони незаконно затримали чоловіка, а мого 18-літнього сина під шаленим тиском змусили оговорити свого батька у скоєні злочину, до якого вони відношення не мали. Мені погрожували опечатати квартиру, в якій ми тимчасово проживали, якщо я буду незгодна, адже мій молодшій син тільки одужував після бронхіту.Копію протоколу обшуку у порушення УКПК мені так і не надали досі
Під час слідчих дій до мого старшого сина були застосовано не тільки психологічни методи залякування та насильства, а і чіткий сценарій дій, як і що мій син мусив говорить перед знімальною камерою, як повинен був на себе і на батька наводить наклеп у скоєні страшного злочину. Потім їх звинуватили у вбивстві судді.
20.05.2011р. під час судового засідання в Голосіївському суді м. Києва суддя Н. Чередніченко проігнорувала заяву мого сина, який заявив про факти психологічного тиску та насильсьва до нього під час попереднього слідства. Він заявив про свє алібі та відмовився від своїх попередніх показах, які були здобути шляхом залякування та під шаленим психологічним тиском. Суддя продовжила їм строк утримання під вартою у якості міри запобіжного заходу по злочину, до якого вони не мали ніякого відношення.
Звинувачення проти них базуються виключно на показах мого сина, які здобути під психологічним тиском та надуманого факту помсти до судді в якості мотиву за винесення ним заочного судового рішення від 08.04.10р.
Але зазначене рішення суду до нашої власносі не мало ніякого відношення, йшла мова про незаконну прибудову до квартири. Насправді державна виконавча служба та працівники міліції м. Києва, перевищили свої повноваження, за вказівкою закордонної фірми, яка керувала всім цим, зруйнували частину приватної власності, вилучили та заарештували майно родини, про що в рішенні суду нічого не говорилось. А коли чоловік та син намагалися повернути своє майно, то були заарештовані та притягнути до адміністративної відповідальністі, сфотографовані, та у них були взяти відбитки пальців. У мене, також,просто так,незаконно вилучили та забрали паспорт, були взяти відбитки пальців (та ще й у присутності мого 7-річного сина!) і кров!!!!! Що ж це коїться у нашій демократичній державі?
У вьому цьому я бачу упереженість по відношенню к нашої родини ( мені правоохоронці казали, що таких, як мій чоловік, треба розстрілювати і всі ми будемо сидіти).
На підставі вищевикладеного прошу Вашого втручання та Вашого захисту від корумпованих посадовців та прошу вжити заходи по припиненню кримінального переслідування чоловіка та мого сина.
З повагою та надією. Н. Павліченко.
Отредактировал vovapolcovnic (21 августа 2011)
Причина: исправление ошибок

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.