,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Популярные статьи
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Зниклий пасажир
  • 5 мая 2010 |
  • 08:05 |
  • nemov |
  • Просмотров: 74560
  • |
  • Комментарии: 0
  • |
0
Iз записника спiвробiтника транспортноi прокуратури


Чи дійсно зник безслідно чемний пасажир з потяга №107 сполученням “Ужгород-Одеса” на перегоні Жмеринка-Рахни?

Після того, як швидкий потяг №107 залишив станцію Жмеринка і попрямував на Одесу, провідники одного iз вагонiв після прослідування потягом станції Ярошенка (Шаргородського району) помітили відсутність одного із пасажирів. Чоловік мав п’яте місце і повинен був слідувати до кінцевої станції Одеса.
– Такий ввічливий був, всю дорогу жартував, – характеризували чоловіка правоохоронцям провідники, - навіть газети і журнали ось залишились на столі, і пакет. При обслідуванні потяга зниклого пасажира ніде не було виявлено.
Несподіване зникнення пасажири було другою надзвичайною пригодою в потязі з останні півтори години. За 15 хвилин до прибуття потяга на станцію Жмеринка було пограбовано пасажира з вагону №14. Можливо, із цим зниклим пасажиром вчинили насилля невідомі. Співробітники транспортної міліції, що розслідували даний злочин саме опитували свідків під час руху потяга й інформація про зниклого пасажира зацікавила їх. вони записали прикмети зниклого пасажира. І сталося щось незвичайне... Прикмети грабіжника і зниклого пасажира співпали. По залишеному залізничному квитку було встановлено його особу, бо на білеті було чітко надруковано прізвище та ініціали. До того ж стала відома станція посадки та кінцевий пункт слідування.
За короткий проміжок часу прикмети підозрюваного у скоєнні злочину були передані до Жмеринки. Співробітники транспортної міліції з’ясували по своїм каналам, що чоловік, який перебував тепер у розшуку, нещодавно звільнився з виправного закладу, що знаходиться у Миколаївському районі Львівської області. По запиту жмеринських правоохоронців надійшло і фото з колонії та повна інформація про колишнього ув’язненого. Зниклий пасажир, який підозрювався у скоєнні злочину, був десь поруч. Можливо, щоб заплутати правоохоронців, він вийшов з потяга ще в Жмеринці і ніхто на це не звернув увагу, і тепер перебуває в районі вокзалу. Проте міг і дістатись і до інших залізничних станцій автомобільним транспортом. Правоохоронники брали до уваги будь-яку версію, яка допоможе виявити грабіжника.
У будь-якому випадку чоловік зробить спробу придбати новий білет на одній із залізничних станцій. Було попереджено білетних касирів. У підозрюваного був єдиний документ, що посвідчує особу – довідка, видана виправною установою.
Розрахунки правоохоронців виявилися не марними. При спробі взяти білет біля однієї із кас підозрюваного у скоєнні злочину було затримано оперативниками в “цивільному”. У затриманого було вилучено сума грошей, добутих незаконним шляхом – в результаті пограбування громадянина Н. Два дні волі після нещодавнього звільнення для затриманого закінчилися. На період досудового слідства обвинувачений у скоєнні даного злочину за постановою суду перебував під вартою.
Таким чином пильність провідників потяга №107 суттєво допомогла правоохоронцям виявити та знайти особу, яка вчинила злочин.
Iгор Немов, Олександр Столяр

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.