,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Зеленський повідомив ЄС про загострення на Донбасі
0
Український президент розповів голові Європейської ради про загострення ситуації на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 17 лютого, проінформував голову Євроради Шарля Мішеля про ситуацію на Донбасі.

"З Маріуполя провів розмову з президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Поінформував про ситуацію з безпекою та сьогоднішні провокаційні обстріли, зокрема Станиці Луганської. Подякував за ініціативу проведення донорської конференції на підтримку України", - написав Зеленський у Twitter.

Як повідомляє Reuters, у ЄС заявили, що уважно стежать за ситуацією з обстрілом на Донбасі.

Зазначається, що на зустрічі лідерів ЄС не обговорюватимуть конкретних нових санкцій проти Росії, оскільки це питання викликає розбіжності.

"Привід для санкцій – це питання політичної оцінки. Ми поки що не вступаємо до цієї дискусії. Ми уважно стежимо за ситуацією з обстрілами на Донбасі, усвідомлюємо, що це може бути використане як тест чи виправдання", - сказав представник ЄС.

За його словами, неформальний саміт буде в основному звіті президентів Франції та Німеччини після їх переговорів з президентом Росії Володимиром Хуйлом.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про обстріл Станиці Луганської та прилеглих сіл. Зокрема, під обстріл сепаратистів потрапили дитячий садок та залізничне депо.

За даними військових, сьогодні інтенсивність обстрілу значно посилилася. З початку доби зафіксовано майже 30 порушень режиму тиші.

Сепаратисти також заявляють про активізацію обстрілів ЗСУ.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.