,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні сформують понад 150 батальйонів тероборони
+2
В Україні сформують понад 150 батальйонів тероборони


Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Міністерство оборони України.

У складі Сил ТрО ЗСУ триває формування 25 бригад (один регіон – одна бригада), які об’єднуватимуть понад 150 батальйонів (один батальйон на район).

Постійна чисельність Сил ТрО у мирний час складатиме 10 тисяч військовослужбовців.

По штату особливого періоду підрозділи Сил ТРО нараховуватимуть понад 130 тисяч осіб, для чого буде сформовано відповідний резерв.

В Україні сформують понад 150 батальйонів тероборони


За інформацією командувача Сил ТрО, станом на 17 січня 2022 року визначено 86% місць дислокації підрозділів ТрО по всій Україні.

Нагадаємо, сили територіальної оборони – це окремий рід сил у складі Збройних сил України та їх розгортання відбуватиметься у три етапи.

На першому етапі бригади і батальйони Сил ТрО розгортатимуться по штату мирного часу.

У кожному батальйоні формується кістяк з військовослужбовців ЗСУ. Їх завданням є командування, навчання та злагодження цивільних осіб, які укладуть контракт про службу в резерві ТрО і захищатимуть територію, де проживають. Шляхом цих резервістів ТрО кожен батальйон нараховуватиме до 600 осіб.

В Україні сформують понад 150 батальйонів тероборони


Формування резерву ТрО по штатах особливого періоду – це другий етап після того, як у батальйонах та бригадах буде створено організаційно-управлінське ядро з військовослужбовців та забезпечені відповідні умови.

За тими, хто укладе контракт і служитиме у резерві ТрО, буде закріплено зброю. Вона буде видаватися на час навчань, або у разі виникнення визначених ситуацій.

На даний момент Міноборони розпочинає системний діалог з органами місцевої влади та самоврядування щодо забезпечення сил ТрО необхідними ресурсами.

Мілітарний

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.