,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Журналісти США показали військових з “Javelin” на Донбасі
+3
Журналісти США показали військових з “Javelin” на Донбасі


Американські журналісти у репортажі з Донбасу продемонстрували кадри з українськими військовими озброєними ПТРК «Javelin».

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на репортаж з Донбасу американського телеканалу ABC News.

Передову у зоні Операції об’єднаних сил відвідали журналісти американського телеканалу ABC News.

У своєму репортажі телеканал ABC News розповів, що зростає напруженості на кордоні з Україною після розмови президента Джо Байдена з російським лідером Володимиром Хуйлом.

Також журналісти відвідали місто Авдіївка та продемонстрували на Донбасі тренування військових України з протитанковими комплексами «Javelin».Українські військові зазвичай не показують комплекси «Javelin» поблизу лінії фронту, але кореспондент ABC News опублікував ексклюзивні фотографії з ними у зоні ООС.

Також журналіст ABC News заявив, що військові йому розповіли про декілька застосувань американських протитанкових комплексів.

«Це частина допомоги, про яку Хуйло сигналізує, що вона неприйнятна для Росії. Нам сказали, що їх використовували лише кілька разів», – розповів журналіст ABC News Патрік Рівелл.

Журналісти США показали військових з “Javelin” на Донбасі


У зоні ООС також побував український журналіст Андрій Цаплієнко, який оприлюднив фотографію з українським військовим озброєним ПТРК «Javelin».

Андрій Цаплієнко заявив, що на власні очі переконався про присутність американського озброєння на Донбасі.

«Ті, хто думає, що «Джавеліни» в нас на складах припадають порохом, дуже сильно помиляються. Бійці ООС ані хвилини не будуть вагатися, якщо на них попруть російські танки», – розповів Андрій Цаплієнко.

Журналісти США показали військових з “Javelin” на Донбасі


Нагадаємо, нещодавно командувач Операції Об’єднаних сил Олександр Павлюк заявив, що підрозділ озброєний протитанковими ракетними комплексами «Javelin» є в складі сил Операції Об’єднаних сил (ООС).

Мілітарний

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.