,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Вірменія та Азербайджан повідомляють про втрати у боях
0
Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"За непідтвердженими даними, загинули 15 військовослужбовців ЗС Вірменії", - сказавл голова постійної комісії парламенту Вірменії із зовнішніх відносин Едуард Агаджанян.

Міністерство оборони Вірменії повідомили, що 12 військовослужбовців потрапили в полон.

"З вірменської сторони є втрати. Дані уточнюються. 12 військовослужбовців - сім контрактників і п'ять строковиків - захоплені азербайджанською стороною", - йдеться у повідомленні Міноборони.

При цьому у Міноброни Вірменії твердять, що "противнику завдано великих втрат у живій силі, близько одного десятка військової техніки виведено з ладу". "Обстановка на сході Вірменії продовжує залишатися вкрай напруженою. Інтенсивність боїв не зменшилася. Противник застосовує артилерію, бронетехніку", - зазначають у Міноборони.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв у телефонній розмові з головою Європейської ради Шарлем Мішелем повідомив про поранених з азербайджанського боку. Він зазначив, що Азербайджан дав "адекватну відповідь на дії Вірменії".

Алієв заявив, що "вірменська сторона неодноразово вдавалася до військових провокацій у напрямку Шуша, Лачина і Кялбаджара, і остання широкомасштабна атака відбулася сьогодні". Джерело: censor.net

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.