,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На тлі розведення військ бойовики оголосили військові "навчання"
0
Джерело: інформаційне агентство "ОстроВ", інформаційні ресурси окупаційної влади ОРЛО з посиланням на заяву ватажка терористичної організації "ЛНР" Леоніда Пасічника

Деталі: За словами Пасічника, "навчання" є плановими, і на них будуть відпрацьовуватися прийоми ліквідації "наслідків кризових ситуацій".

При цьому проведення масових "навчань" на наступний день після початку розведення сил і засобів в Золотому ватажок "ЛНР" назвав "логічним". Він заявив про небезпеку "агресії з боку Києва".

Дослівно у заяві Пасічника: "У зв'язку з цим ми вважаємо логічним проведення на нашій території планових спільних навчань силових відомств…"

Що було раніше: 29 жовтня міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що процес розведення сил і засобів у Золотому стартував у вівторок.

"Українська правда" перевірила дані зведення штабу ООС за останній тиждень і помітила, що за цей період у Генштабі фіксували обстріл у районі Золотого на ділянці розведення.

Пізніше у штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що спостережна місія ОБСЄ не зафіксувала обстріл в межах ділянки розведення біля Золотого 4, про який звітували українські військові.

Водночас, як свідчать зведення штабу ООС, українські військові фіксували обстріли з боку бойовиків біля Золотого не тільки 26 жовтня, а й раніше – 22 жовтня.pravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.