,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


МЗС України має повідомити громадян Російської Федерації про небезпеку перебування на території ОРДЛО.
0
МЗС України має повідомити громадян Російської Федерації про небезпеку перебування на території ОРДЛО.

Про це "Прямому" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.
"Я вважаю, що сьогодні вже треба робити офіційну заяву від Міністерства закордонних справ України, що перебування громадян РФ на території ОРДЛО є небезпечним для їх життя та здоров’я, та рекомендувати їм залишити територію. Це буде запобіжник, щоб завтра війська РФ не прийшли захищати громадян РФ на територію ОРДЛО", - сказав Гримчак.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні Росія у Новошахтинську Ростовської області відкрила центр видачі паспортів мешканцям окупованих територій Луганської області. Причому документи на отримання паспорта навіть не треба везти особисто — їх можна передати через “уповноваженого”.

24 квітня президент РФ Володимир Хуйло підписав указ "Про визначення з гуманітарною метою категорії осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку".

У документі йдеться, що жителі окупованих територій Донецької та Луганської областей України мають право отримати російське громадянство за спрощеною процедурою. Зокрема, їм не потрібно отримувати дозвіл на тимчасове проживання і посвідку на проживання.

Німеччина, Франція, Польща, Бельгія, Великобританія, Італія, Нідерланди та Швеція заявили, що вважають указ Хуйла про видачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу підривом суверенітету України, порушенням Мінських домовленостей і причиною для глобального занепокоєння.

Країни ЄС закликали Росію утриматися від подібних дій, що ставлять під загрозу імплементацію Мінських домовленостей і перешкоджають повному відновленню контролю українського уряду над окупованими територіями.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2691162-mzs-mae-rekomenduvati-rosianam-zalisiti-ordlo-grimcak.html

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.