,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Режим Путіна припинить існування.
0
Такі факти як обмін військовополонених, пропозицію про передачу Україні вкраденої при окупації Криму військової техніки, нездійснення кримінального переслідування затриманих у Росії громадян України учасників АТО, означають, що зараз Хуйло вирішив зіграти роль миротворця.

Організації, підконтрольні путінському режиму, різні фонди періодично проводять різні соціологічні дослідження, хоча й неглибокі, тому Хуйло і його ОЗУ прийшли до висновку про зміну войовничої риторики на квазимиротворческу риторику, у зв'язку з тим, що пропаганда насильства і війни перестала підвищувати рейтинги Хуйла.

При цьому зміна політичної риторики ні в якому разі не означає відмову В. Хуйла і його чекістко-фашистської хунти від продовження війни проти України та інших країн. Незважаючи на квазимиротворческие дії В. Хуйла, пропаганда агресії і війни проти України продовжує виділятися російськими пропагандистами, але її градус агресивності значно знижений. Це лише тимчасова перерва перед черговою злочинною спецоперацією з утримання влади під прикриттям виборів президента і чемпіонатом світу з футболу 2018. Згадаймо, як перед зимовими Олімпійськими іграми в Сочі 2014, був несподівано звільнений Хуйлом один з його опонентів М. Ходорковський, а потім відразу ж після олімпіади, Хуйло почав вести агресивну війну проти України, захопив Крим і окупував Донбас. У цьому плані, у своїх діях Хуйло дуже передбачуваний.

Цього разу, незважаючи на посилюються санкції цивілізованих країн проти путінської Росії, після чекістської спецоперації по утриманню та узурпації влади «Вибори президента Росії» Хуйло і його ОЗУ знову повернуть відпочиле від жорсткої милитаристической пропаганди російське населення до пропаганди війни і насильства проти України.
За пропагандою війни і насильства буде посилення військових дій в окупованому Донбасі з боку Росії проти України. Тому вже влітку 2018 року, Україна може скористатися черговим грубим порушенням з боку Росії, так званих незаконних і нелегітимних мінських угод і за допомогою широкомасштабної військової спецоперації із застосуванням авіації і артилерії повністю звільнити від російських окупантів окупований Донбас, а заодно і відновити повний контроль на україно-російському кордоні. Причому здійснити проведення даної спецоперації можна в максимально короткі терміни.
Головна умова успіху широкомасштабної військової спецоперації зі звільнення окупованого Донбасу полягає в 30 процентному знищенні живої сили ворога. Якщо хоча б 30 відсотків російських окупантів від загальної їх кількості будуть знищені українськими військами, то росіяни не будуть далі утримувати окуповані території. У будь-якому випадку вони будуть змушені відступити.
Військова практика звільнення окупованих територій від російської окупації підтверджує, що при втрати в живій силі, приблизно в 30% від загальної кількості військовослужбовців окупаційних військ росіян, росіяни відступають. Утримувати окуповані території Хуйло і його ОЗУ за допомогою авіації і широкомасштабного вторгнення на окупований Донбас російських військ він не зможе з шести причин:

1) стане все більш очевидно, що Росія відкрито напала на Україну, ихматнет та інше путінське брехня вже не прокотить, а викличе лише більше обурення і озлоблення в адресу Росії з боку світової спільноти і введення нових санкцій, а частина осіб, які готують рішення Хуйлу по Україні, не хочуть нових санкцій;
2) Росія морально не готова у військовому плані до того, що Україна стане звільняти окупований Донбас військовим шляхом, військова агресія Росії проти України після так званих виборів буде зводитися лише до локального посилення військових дій в зоні окупації;
3) зменшення чисельного складу російських збройних сил у зв'язку з бойовими втратами в Україні і в Сирії, а також моральна втома у війнах з Україною та Сирією;
4) незважаючи на кількісну перевагу російської армії над українською, бойовий потенціал збройних сил Росії залишається низьким;
5) нова хвиля російської пропаганди війни проти України в Донбасі вже не буде мати мобілізаційним ефектом;
6) зниження рівня політичної керованості всередині Росії, у зв'язку з прийдешніми внутрішньоросійськими акціями протесту проти узурпації влади на тлі загального зниження рівня життя росіян. При цьому, в будь-якому випадку виведені проти Росії санкції цивілізованих країн залишаться без зміни, ще як мінімум на кілька десятиліть.

Звичайно, Хуйло і його ОЗУ докладатимуть максимальних зусиль для утримання окупованих територій Донбасу військовим шляхом. Але, на Донбасі під гнітом російської окупації продовжують своє існування сотні тисяч громадян України. Вони жадають звільнення своїх земель від російського терору, і влада України повинна їм у цьому допомогти. Якщо окуповані території Донбасу будуть звільнені українськими військами військовим шляхом за хорватському сценарієм, то це призведе до зговірливості Хуйла і членів його терористичної ОЗУ по звільненню анексованого Криму. Варто врахувати, що повна військова поразка Росії в Донбасі прискорить падіння путінського режиму.

укроп.огд

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.