,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗМІ: затриманий у Москві ветеран АТО повернувся до України
0
Затриманий в кінці грудня у Москві колишній учасник антитерористичної операції на Донбасі Олег Негода повернувся до України.

Про це повідомляє агентство УНН із посиланням на джерело.

"Він (Негода - Ред.) Повернувся до України. Він відповів на питання прикордонників і зараз перебуває вдома", - заявив співрозмовник агентства.

За словами джерела, 25 грудня минулого року Негода був затриманий на Київському залізничному вокзалі у Москві через 4 хвилини після виходу з поїзда Кишинів - Москва. До екс-бійця АТО підішли двоє людей у цивільному, показали якісь посвідчення і запропонували пройти з ними.

"Після цього Олега відвезли з мішком на голові в якусь установу, де тримали кілька днів. Не били, давали їжу, навіть двічі давали мобільний телефон, щоб затриманий міг зателефонувати знайомим і близьким. 2 січня близько 10 ранку, надягнувши на очі мішок, відвезли на вокзал, при цьому повернули гроші, мобільний телефон, золотий ланцюжок і кільце", - розповів співрозмовник агентства.

За даними УНН, Олег Негода готовий надати пояснення з приводу свого затримання правоохоронним органам України, а також журналістам.

Джерело

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.