,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Карта АТО станом на 31 грудня
+1
Луганський напрямок

Головною подією вчорашнього дня стало бойове зіткнення між силами АТО та противник, яке відбулося у Новозванівці (це під Попасною). Події розгорталися наступним чином: ще вночі, близько 2 години, наші позиції були обстріляні. Ще 2 короткі провокації відбулися вже вдень, після 4 години. Зрештою, група противника (до 15 бойовиків) пішла в атаку. При цьому їх прикривав мінометний вогонь. Це сталося близько 16 години.

За фактами, які оприлюднив сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, наразившись на організовану оборону та влучний вогонь у відповідь, окупанти відступили. Дещо згодом відбулася ще одна спроба ворожого наступу, яка закінчилася для них так само невдало. Обидві атаки тривали загалом 50 хвилин. Українські війська втрат у цьому бою не понесли.

Також ворожі обстріли вчора відбулися у Станиці Луганській та Новоолександрівці. Важке озброєння там не застосовувалося.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку сталося 15 ворожих обстрілів та 1 бойове зіткнення.

Донецький напрямок

Ворожі обстріли відбулися практично на всіх рубежах.

Це сталося у другій половині дня, адже від півночі до 13 години вчора там було спокійно. Важке озброєння противник не застосовував. Обстріли були достатньо тривалими – від 30 хвилин до 2,5 годин.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 9 ворожих обстрілів.

Маріупольський напрямок

Обстановка залишається незмінною. Основні бойові дії точаться на півдні. У Талаківці та Широкиному вчора відбулося 3 мінометних обстріли з боку противника. Ворожий вогонь з легкого озброєння не вщухав цілий день (з 12 години до пізнього вечора).

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку сталося 23 ворожих обстріли.

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, 1 військовослужбовець отримав поранення в Новоолександрівці (це під Попасною).
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.