,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Закріплення курсу на НАТО і ЄС
-1
Закріплення курсу на НАТО і ЄС


Фото: polvic

Президент України Петро Порошенко наполягає на тому, щоб Верховна Рада вже у лютому 2019 року прийняла в другому читанні зміни до Конституції України про закріплення курсу країни на ЄС і НАТО.
«Сподіваюся, що це буде зроблено, оскільки два рази Верховна Рада конституційною більшістю підтримала ці зміни в Конституцію», — заявив глава держави.
Порошенко зазначив, що в найближчі п'ять років країні необхідно досягти миру на основі інтересів України, подолати наслідки економічної кризи, викликаного війною, і забезпечити зростання рівня життя, а також досягти критеріїв для вступу до організації.
Верховна Рада попередньо підтримала проект змін до Конституції щодо зовнішньополітичного курсу України, зокрема намірів вступити в Євросоюз і НАТО в листопаді. За проект постанови № 9037-П/1 проголосували 311 народних депутатів.
Документ передбачає зміни до преамбули Конституції, згідно з якими парламент підтверджує європейську ідентичність українського народу і незворотність європейського та євроатлантичного курсу України.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх