,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Більше половини росіян вважають, що ЗМІ необ’єктивно висвітлюють ситуацію в економіці
0
Більше половини росіян вважають, що ЗМІ необ’єктивно висвітлюють ситуацію в економіці

За останній місяць майже на 10% знизилася кількість росіян, що сприймають новини і репортажі ЗМІ як об’єктивне висвітлення ситуації в російській економіці. На це вказують дослідження соціологів.

У грудні частка таких громадян РФ склала 28% проти 37% у жовтні, повідомляє Фонд Громадська думка .

У поширених сьогодні у Москві результатах грудневого опитування соціологи наголошують на тому, що хвилеподібно змінюється частка росіян, що звинувачують ЗМІ в необ’єктивному висвітленні економічної ситуації у країні.

У жовтні вона складала третину опитаних (33%), у першій декаді листопада підскочила до 45%, за два тижні знизилася на 6%, а останнє опитування знову зафіксувало зростання цього показника - до 48%. Особливо часто, за даними фонду, про необ’єктивність ЗМІ говорять жителі Москви (64%), громадяни з вищою освітою і люди, орієнтовані на бізнес (зайняті у ньому або планують зайнятися), - по 57% в обох групах.

Крім того, більше половини опитаних (57%) вважають, що російські ЗМІ дають неповну картину стану російської економіки, і за останній місяць число тих, що дотримуються цієї думки збільшилося на 7%. Відповідно знизилася частка тих, хто вважає, що те, що відбувається в російській економіці знаходить достатньо адекватне віддзеркалення у ЗМІ - з 28%, за даними опитування жовтня-листопада, до 19% у грудні.

Як повідомлялося, за даними проведеного опитування, 70% росіян зі всіх засобів масової інформації найбільше довіряють центральному телебаченню.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх